Co za przemiana. Lewandowski przefarbował włosy i nie poznałbyś go na ulicy

Co za przemiana. Lewandowski przefarbował włosy i nie poznałbyś go na ulicy

Kto by pomyślał, że ten zwykle skromny piłkarz Lewandowski tak zaszaleje? W poniedziałek wybrał się do fryzjera i... zmienił się nie do poznania!

"Lewy" wrzucił zdjęcie na Instastory, które wskazywało na zmiany. Wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia, że piłkarz aż tak bardzo będzie ingerował w swój wygląd. Czy podjął właściwą decyzję?

Od teraz "Lewy" jest blondynem

29-latek zmienił kolor włosów na blond. Skomentował to tylko jednym zdaniem: "Czasem trzeba coś zmienić" i to zrealizował! Metamorfoza piłkarza podzieliła fanów. Niektórzy uważają to za bardzo dobrą przemianę, a inni zdecydowanie krytykują nową fryzurę Lewandowskiego.  Wielu kibiców jest zdania, że kapitan Biało-Czerwonych lepiej prezentuje się w ciemnych włosach. Oto niektóre z komentarzy: "tragedia zmiana bez sensu", "Panie Robercie, Pan nie musi i nie powinien", "Wygląda Pan jak kupidyn w tym blondzie, lepiej w ciemnych!!"

Czy to był zakład?

Niektórzy fani Roberta doszukują się związku koloru włosów z ostatnim meczem: "osiwiał po meczu Reprezentacji z Meksykiem", a inni zastanawiają się, czy piłkarz nie przegrał jakiegoś zakładu…

Ikona sportu i stylu

Robert Lewandowski to już nie tylko fantastyczny piłkarz i kapitan reprezentacji Polski, ale prawdziwa ikona sportu. I nie tylko. Wielu  jego kibiców chciałoby się do niego choć trochę upodobnić. Do tej pory piłkarz postrzegany był raczej jako skromny człowiek, który stroni od ekstrawaganckich gestów oraz zachowań. Nic więc dziwnego, że nowa fryzura snajper Bayernu Monachium wywołała w sieci gorącą dyskusję. Jak Robert prezentuje się w nowej fryzurze? Oceńcie sami! fot. instagram.com/_rl9 fot. instagram.com/_rl9 Następny artykuł