To jest informacja naprawdę zaskakująca. Media właśnie dotarły do szokującego przecieku z otoczenia Prezesa Rady Ministrów. Najnowsze informacje wskazują na to, że dymisja Szydło jest praktycznie pewna.

Wstępne informacje o rekonstrukcji rządu zakładały naprawdę głęboką restrukturyzację. Okazało się jednak, że jedyne, co się zmieniło, to szef Rady Ministrów. Mateusz Morawiecki objął stanowisko premiera, zaś Beata Szydło pozostała w rządzie jako tzw. minister bez teki.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE. Karty zostały odkryte. Wiemy dokładnie kiedy rekonstrukcja rządu

Tymczasem z otoczenia rządu i partii rządzącej dochodzą coraz to nowe informacje o kolejnych dymisjach, które czekają członków Rady Ministrów „odziedziczonych” przez Mateusza Morawieckiego po Beacie Szydło.

To już pewne! Dymisja Szydło na dniach

Wśród wymienianych dymisji pojawia się nagle dość zaskakujące nazwisko. Otóż okazuje się, że – jak podają źródła na Nowogrodzkiej – dymisja Szydło jest praktycznie pewna. Już niedługo nie będzie ona członkiem rządu, zostanie jej zaś powierzone nowe zadanie.

W najbliższym czasie wszystkie partie w Polsce czeka nowa kampania związana z wyborami samorządowymi. I to w nich wystawiona ma zostać Beata Szydło. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że wystartuje ona w wyborach prezydenckich w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Szydło OBRAZIŁA się na Unię. Od teraz już nigdy się do nich nie…

Prócz tego część mediów sugeruje, że Warszawa ma być dla Szydło i tak tylko przystankiem. Za półtora roku odbędą się w Polsce i całej Unii Europejskiej wybory do Europarlamentu. I w nich Beata Szydło ma być „kołem zamachowym” listy PiS-u. A zatem już niebawem pożegnamy niedawną premier w Polsce i będziemy mogli ją obserwować w Parlamencie Europejskim.

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Kim jest mąż Beaty Szydło? Imponujące! 10 nieznanych faktów z życia premier

...

Zobacz również