To popis prawdziwego chamstwa! Ryszard Petru zachował się w bardzo prostacki sposób. Uciszył Katarzynę Lubnauer i Kamilę Gasiuk-Pihowicz i wygłosił stanowisko niezgodne z linią Nowoczesnej! Miny pań mówiły wszystko. 

Czegoś takiego w Nowoczesnej jeszcze nie było. Ryszard Petru zakłócił konferencję własnej partii i poniżył swoje partyjne koleżanki, w tym Katarzynę Lubnauer. Były przewodniczący formacji najwyraźniej nie potrafi się odnaleźć w swojej nowej roli.

Krzyk Ryszarda Petru

Gdy Kamila Gasiuk-Pihowicz wygłaszała stanowisko zgodne z Katarzyną Lubnauer, nagle Petru po prostacku zaczął krzyczeć przejmując uwagę wszystkich dziennikarzy zebranych na konferencji. Zagłuszył Gasiuk-Pihowicz i zaczął wygłaszać swoją opinię, której nie uzgodnił z nową przewodniczącą partii.

– Ja jestem zwolennikiem zjednoczonej opozycji i bardzo ścisłej współpracy w ramach klubów parlamentarnych. Będziemy dyskutować w ramach zarządu jaka ta formuła mogłaby być. Ścisła współpraca jest bardzo sensowna, tego oczekują Polacy! Przed nami seria wyborów i to z czego nas Polacy rozliczą, to odsunięcie PiSu od władzy! – krzyczał Ryszard Petru.

Zirytowane posłanki 

Nie spodobało się to jednak kobietom .Nowoczesnej, które po pierwsze zostały zagłuszone wraz z przewodniczącą niczym szeregowe członkinie partii, a po drugie chciały na konferencji prasowej przekazać zupełnie inne stanowisko formacji. Miny Katarzyny Lubnauer, Kamili Gasiuk-Pihowicz i Joanny Scheuring-Wielgus mówią dosłownie wszystko.

Czy Ryszard Petru na pewno rozumie jaką funkcję sprawuje w partii, po tym jak stracił kierownicze stanowisko w wyborach? Po obejrzeniu zamieszczonej poniżej konferencji prasowej z Sejmu można mieć bardzo poważne wątpliwości.

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia


Te MEMY najlepiej podsumowują Ryszarda Petru [ZOBACZ!]

...

Zobacz również