Co za promocja! Chcesz 50% zniżki? Do kasy podejdź z MOCZEM

Co za promocja! Chcesz 50% zniżki? Do kasy podejdź z MOCZEM

To zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych promocji w ciągu ostatnich dekad! Chcesz zniżkę? Do kasy podejdź z moczem! 

"Niewiarygodne, absurdalne, totalnie abstrakcyjne" - takimi słowami opisują nową promocję internauci. Nikt nie jest w stanie uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Tymczasem promocja jest jak najbardziej rzeczywista i prawdziwa. Z potężnego rabatu, bo nawet ponad 50%, skorzystać mogą tylko wybrane osoby, których mocz przejdzie pozytywne wyniki testu. ZOBACZ TAKŻE: Widzowie przerażeni. Rusza program „Ciąża z nieznajomym”

Klienci Ikei stoją jak wryci, nowa promocja zwala z nóg!

Już od kilku lat sieci sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz działające pod szyldem IKEA prowadzą akcję "Where Life Happens", której głównym założeniem jest wpieranie relacji rodzinnych. Ich nowa kampania reklamowa skierowana do przyszłych rodziców dosłownie wprawiła w osłupienie klientów. Promocja stworzona przez agencję reklamową Akestam Holst bez wątpienia wywołuje szok i falę kontrowersji. Przyszłym matkom przysługuje rabat ponad 50% na zakup łóżeczka dla noworodka.

Udowodnij ciążę: do kasy podejdź z MOCZEM

Najbardziej kontrowersyjne jednak w tym wszystkim jest to, jak IKEA postanowiła wyeliminować oszustów, którzy chcieliby skorzystać z nieprzysługującego im rabatu. Aby dostać zniżkę należy wykonać test ciążowy, który znajdziemy w katalogu IKEA pod zdjęciem dziecięcego łóżeczka będącego przedmiotem promocji. Test ciążowy jest nietypowy, bo po nalaniu kropelki moczu, zamiast tradycyjnych dwóch kresek zobaczymy informację o rabacie lub jego braku. ZOBACZ TAKŻE: Przyprowadził 12-latkę w ciąży do szpitala. BEZCZELNIE się tłumaczył Źródło: mamadu.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News