CO ZA PATOLOGIA! Słynny polski Youtuber SKATOWAŁ dziewczynę na streamie

CO ZA PATOLOGIA! Słynny polski Youtuber SKATOWAŁ dziewczynę na streamie Źródło: Screen YouTube

Takiej patologi dawno nie widzieliście. Słynny polski Youtuber skatował dziewczynę na streamie. Policja powinna zainteresować się tą sprawą.

Patologia na YouTubie to nic nowego. Codziennie ktoś dodaje filmiki z bijatykami, piciem alkoholu i demoralizacją. To jednak przechodzi ludzkie pojęcie. Znany w ostatnim czasie Youtuber Rafatus, zaczął od grania na swoich streamach w Tibie. Po pewnym czasie pił na nich alkohol. Często na nich występowała jego dziewczyna Marlenka, która towarzyszyła mu w libacji. ZOBACZ TAKŻE: Fala hejtu na młodą gwiazdę. Internet szaleje Wiele się działo przez kilka lat jego aktywności na YouTubie, ale dopiero w ostatnim czasie to, co robi ze swoją dziewczyną, mocno przekracza wszelkie normy.

Youtuber skatował dziewczynę na streamie

Rafatus na streamch na żywo już nie raz pobił swoją dziewczynę. Najpierw dużo pije, następnie kłócą się i dochodzi do bijatyki. Youtuber nie raz uderzył Marlenkę bardzo mocno w twarz i opluwał na oczach wielu widzów. Ta jednak nie pozostaje dłużna wobec Rafatusa. Kiedy ten jest bardzo pijany i potrafi leżeć we własnym łóżku zalany swoim moczem, Marlenka bije go po twarzy. Na jednym z ostatnich nagrać można zobaczyć jak rozbija mu prawie na głowie szklaną butelkę. ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie ziemi na rynku telefonii! Play wykupuje potężnego rywala To prawdziwa patologia, a napędzają ją sami widzowie, którzy wpłacają pieniądze, aby mogli dalej streamować i uprawiać patologię w internecie. Są jednak głosy rozsądku w tym wszystkim i niektórzy dopytują, czemu policja, która już nie raz u nich w domu była, nie zgłosiła całej sprawy do prokuratury. Co więcej, sam YouTube pozwala na takie patologie. Rzadko kiedy blokują jego filmy. Dostał już jednego bana na kilka miesięcy, ale jak widać to w niczym nie pomogło. Poniżej przedstawiamy dwa filmiki, na których widać jak Rafatus bije Marlenkę w stanie upojenia alkoholowego. Uprzedzamy, że sceny są drastyczne i nieodpowiednie dla osób nieletnich ze względu na bijatyki i wulgaryzmy.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News