Jerzy Owsiak, głowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgniótł Patryka Jakiego jedną wypowiedzią. Charytatywny działacz dziś będzie musiał zmierzyć się ze szczególną falą ataków, gdyż WOŚP przeżywa dziś swój 26. finał.

Konferencja finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazała się wielkim sukcesem. Owsiak i jego ekipa zebrali około 7 milionów złotych na pomoc najbardziej potrzebującym. Tym samym Owsiak udowodnił swoim przeciwnikom, że przetrzyma ich wszystkie ataki.

ZOBACZ TAKŻE: Patryk Jaki WYPADA. Oto kto go zastąp! „Jestem gotowy”

Prezes WOŚP odniósł się także do krytyki ze strony wiceministra sprawiedliwości, Patryka Jakiego. Na oczach całej polski zgniótł polityka. Na twarzach przeciwników przewodniczącego komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie z pewnością pojawił się uśmiech.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński właśnie ZNISZCZYŁ WOŚP! MILIONY złotych przepadną

Ważmy słowa. Lepiej nic nie mówić, niż głupoty, jakie mówił pan Jaki. Apeluję: chłopie, wyluzuj! Gramy też dla ciebie i dla twojego dziecka! – stwierdził Owsiak.

Ataki na WOŚP

Jerzy Owsiak i jego fundacja od 26 lat zbierają środki na pomoc pacjentom z ciężkimi schorzeniami, którym szpitale nie mają szans zapewnić najnowszego sprzętu medycznego. Na przestrzeni lat wokół inicjatywy narosło wiele kontrowersji i oskarżeń o malwersacje finansowe.

ZOBACZ TAKŻE: Rezygnują z WOŚP! Owsiak ma dość, sięga po ostateczne rozwiązanie

Żadne z pomówień nie potwierdziły się, a Orkiestra dalej działa, pomagając dzieciom i starszym. Owsiak prowadzi też otwartą wojnę z politykami obozu władzy, m.in. z Krystyną Pawłowicz, czy właśnie Patrykiem Jakim.

źródło: onet.pl

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również