Sytuacje, które mają miejsce w rozrywkowym programie „Familiada” często bawią do łez. Tak było i tym razem, kiedy uczestnikami były gwiazdy show biznesu. Co za kompromitacja!

Świąteczny odcinek programu „Familiada” przyniósł widzom wiele emocji. Konkurowały ze sobą dwie grupy – „Twarze Dwójki” oraz znani uczestnicy programu muzycznego „The Voice of Poland”. Zagadka od prowadzącego Karola Strasburgera sprawiło uczestnikom wiele trudności. Padło pytanie, a gwiazdy nieco się skompromitowały.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie turlają się ze śmiechu. Takiej odpowiedzi w Familiadzie jeszcze nie było

Co za kompromitacja!

Aby wygrać jedną z rund, trzeba było poprawnie odpowiedzieć na pytanie „Czym można dodać twarzy koloru?”. Zarówno Michał Szpak, jak i Aleksandra Kostka podali złe hasła, bowiem ani bronzer, ani makijaż nie były odpowiedziami prawidłowymi. Odpowiedź Izabelli Krzan również była błędna, to nie tusz do rzęs dodaje koloru. I tak, żadna z drużyn nie odgadła, że chodziło o farby do twarzy.

Widzowie odebrali sytuację jednoznacznie. Pojawiające się w internecie komentarze osób, które obejrzały program, nie są przychylne jego gościom. Klapę gwiazd określają mianem spektakularnej kompromitacji.

ZOBACZ TAKŻE: Strasburger nie wytrzymał. Takiego kuriozum w Familiadzie jeszcze nie było

https://youtu.be/92dQ-5VjmN0

 

źródło: msn.com.pl

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Największe narodziny w show-biznesie w 2017 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również