Szokujące doniesienia na temat Mateusza Morawieckiego. Desygnowany właśnie na premiera był zbyt zajęty robieniem kariery by wywiązać się z zadeklarowanej pomocy.

Mateusz Morawiecki bardzo podkreśla jak bardzo jest wierzący. Wzywa również do „rechrystianizacji Europy”. Szkoda, że wiara nie przeszkodziła mu w tym by zawieść biedne dzieci.

Zawalił Morawiecki

Szlachetna paczka jest akcją polegającą na obdarowywaniu najbiedniejszych polskich rodzin świątecznymi darami – jedzeniem, sprzętem domowym, zabawkami itd.

Przyłączenie się do akcji zadeklarowało Ministerstwo Rozwoju. Były wspólne konferencje, sesje zdjęciowe. Niestety – nie było wywiązania się z zobowiązań. Zrobili tym samym niestety najgorszą możliwą rzecz – zostawili wolontariuszy „na lodzie”. Tym samym jedna z biednych wielodzietnych rodzin nie otrzyma w tym roku paczki.

 Paczkowy alert! Darczyńca dał ciała Szanowny pan premier tak, pan Morawiecki. Szukamy żywności, środków czystości i biurka (dla dzieci, max 70 cm)!!!!!! Butów zimowych rozmiar 36 (3 pary, dwie damskie i jedna męska), artykułów szkolnych, koc, klocki lego, zestaw kosmetyków, produkty plastyczne. Pani Agnieszka, Amelka i Wiktor czekają na te rzeczy. Gdyby ktoś coś wiedział błagam dajcie znać!! Udostępniajcie – napisała na portalu Facebook szefowa rejonu Szlachetnej Paczki, Marta Radzikowska.

ZOBACZ TAKŻE: Ależ szok! Ujawniono teczkę Morawieckiego, to go ZNISZCZY

Szlachetna Paczka

Akcja „Szlachetna Paczka” organizuje zbiórkę w każde święta nieprzerwanie od 2000 r. Każdy może zostać darczyńcą w projekcie. Bardzo popularne stało się łączenie w grupy w których razem przygotowywane są paczki.

Dotychczas w akcję zaangażowały się takie osoby jak Papież Franciszek, piłkarze Realu Madryt, siostry Radwańskie, Grzegorz Turnau, Jakub Błaszczykowski i wiele innych osób ze świata sportu i rozrywki.

Morawiecki, Morawieckiego, Szlachetna paczka,

 

Źródło: Facebook

...

Zobacz również

Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]

Czy muzułmanie chcieli przerobić tę katedrę na meczet?