Co za kabaret! Tak TVP komentuje weto Dudy, spadniecie z krzesła

Co za kabaret! Tak TVP komentuje weto Dudy, spadniecie z krzesła

Dziś wydarzyła się bardzo ważna rzecz. Prezydent Andrzej Duda nie podpisał ustawy dezubekizacyjnej. Po czymś takim media powinny szeroko komentować jego decyzję, a co w tym czasie robi TVP? Spadniecie z krzesła. 

TVP jak samo się szczyci, pełni w naszym kraju misyjną rolę. Prezes Telewizji Polskiej wciąż podkreśla jak ważną funkcję jego telewizja pełni wobec wszystkich innych mediów. Jednak, jak sami pokazują, działają dość mocno wybiórczo. Chociaż zawetowanie ustawy dezubekizacyjnej jest bardzo istotną decyzją to TVP nie zamierzało poświęcić jej zbyt wiele czasu. Ponieważ prezydent postąpił ponownie wbrew partii rządzącej to Telewizja Polska postanowiła ten fakt... przemilczeć i zająć się czymś innym.

TVP przekazuje wszystko tak jak chce

Nie da się ukryć, że gdyby Andrzej Duda ustawę podpisał to dziś nie słyszelibyśmy o niczym innym. Jednakże skoro ją zawetował to najwyraźniej nie ma sensu się nad tym przesadnie pochylać. Tuż po zawetowaniu ustawy TVP wypuściło materiał, w którym Radosław Sikorski spożywał ośmiorniczki. Potem zaś zaczęło się "reklamowanie" pozytywnych działań Prawa i Sprawiedliwości na rzeczy Polski. Pojawiały się między innymi treści pokazujące, jak PiS ratuje krajową gospodarkę oraz o tym, jak wspomaga finansowo obywateli m.in. przez program 500+ na każde kolejne dziecko, budowę dróg i rządowe mieszkania. Widać wyraźnie, że dla Telewizji Polskiej są rzeczy ważne i ważniejsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazdor polskiego YouTube zatrzymany przez policję! Młodość spędzi w więzieniu
  2. UDOSTĘPNIJ! Chciał zgwałcić dziewczynę pod Warszawą, nie dajmy mu uciec
  3. Jest odpowiedź na weto Dudy. Może pożegnać się z reelekcją
    Następny artykuł