Co za ciało! Gwiazda kusi w seksualnym kalendarzu adwentowym

Co za ciało! Gwiazda kusi w seksualnym kalendarzu adwentowym

Co za ciało! Gwiazda kusi w seksualnym kalendarzu adwentowym. Wygląda naprawdę bosko i ciężko odwrócić wzrok od jej seksownych zdjęć.

Przepiękna artystka wystąpiła w kuszącej sesji do kalendarza adwentowego. Ma przepiękne ciało i wiele osób może jej tylko pozazdrościć. Rita Ora w listopadzie skończyła 27 lat i znowu pozuje dla magazynu "Love". ZOBACZ TAKŻE: ICH SEKS KRĄŻY W SIECI! GWIAZDA WŁĄCZYŁA PRZYPADKOWO TRANSMISJĘ - Każdego roku nie mogę się doczekać sesji zdjęciowej dla 'Love'. To zawsze świetny czas i przypomina mi o sezonie świątecznym - komentowała swój udział w projekcie piosenkarka.

Nie ona jedna. Seksualny kalendarz szokuje

W kalendarzu magazynu "Love" pojawi się wiele znanych i przepięknych kobiet m.in. Kendall Jenner czy Emily Ratajkowski. Kalendarz adwentowy jest promowany przez wideo z udziałem Rity Ory, w którym śliczna i seksowna gwiaza, przy akompaniamencie swojego najnowszego singla "Anywhere", pozuje przed kamerą jednego z najlepszych fotografów, Rankina. ZOBACZ TAKŻE: SŁYNNA TWARZ HITOWEGO SHOW TVN ŻEGNA SIĘ Z NIM NA ZAWSZE
Screen Instagram Screen Instagram Źródło: muzyka.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News