Co za chamstwo! Nie uwierzycie gdzie zaparkował sobie wściekły Macierewicz

Co za chamstwo! Nie uwierzycie gdzie zaparkował sobie wściekły Macierewicz Źródło: fot. wikimedia.org

Społeczeństwo jest wręcz oburzone czynem Antoniego Macierewicza. "Co za chamstwo!" - grzmią poirytowani internauci. Nie uwierzycie, gdzie zaparkował sobie wściekły Macierewicz!

Antoni Macierewicz został odwołany wczoraj ze stanowiska szefa ministerstwa obrony narodowej. Ta decyzja spotkała się z buntem ze strony wielu zwolenników byłego ministra i wyznawców spiskowej teorii o Smoleńsku.

Były szef MON ramię w ramię z Jarosławem Kaczyńskim

Dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu odbywają się 93. obchody miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Już z samego rana pojawił się na nich zdymisjonowany Antoni Macierewicz. Jednak wzburzenie społeczności wywołał nie sam fakt, jego pojawienia się, a to, w jaki sposób to zrobił. Wiele osób jest zdania, że Antoni Macierewicz swoim dzisiejszym przybyciem na Krakowskie Przedmieście udowodnił, że godnie znosi dymisję i mimo niej dalej jest głównym mentorem wyznawców spiskowej teorii o Smoleńsku. Były szef MON okazał w ten sposób, że nie żywi głębszej urazy za dymisję wobec głównego organizatora ceremonii Jarosława Kaczyńskiego i stanął przy jego boku. ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz zapytany o dymisję! SZOKUJĄCA reakcja zwaliła dziennikarzy z nóg

Nie uwierzycie gdzie zaparkował sobie wściekły Macierewicz

Pojawiły się spekulacje, że jego dzisiejsze wsparcie może być tylko i wyłącznie "na pokaz". Te przypuszczenia potwierdza dzisiejsze lekceważące zachowanie Macierewicza. Były szef MON udowodnił, że jest osobą, która za nic ma powszechnie obowiązujące w społeczeństwie zasady i nie musi stosować się do zapisów prawnych. Limuzyna Antoniego Macierewicza zaparkowała pod kościołem. Były minister wysiadł, pomachał do swoich fanów z uśmiechem i wszedł do budynku. Oburzenie wywołał fakt, że samochód zaparkował w miejscu dla niepełnosprawnych. Okazuje się, że jedno miejsce dla niego nieprzeznaczone to zdecydowanie za mało. Antoni Macierewicz zajął swoim autem dwa.

Wściekli internauci obrzucają inwektywami byłego ministra

Internauci natychmiastowo wyłapali czyn, którego dopuścił się były szef MON. Nie pozostawiają na nim suchej nitki. - Widać CHAMSTWO i LEKCEWAŻENIE inwalidów zajmując ich miejsca parkingowe, a to tylko kropla w morzu Jego i Jemu podobnym w tym, gdzie maja NAS ZWYKŁYCH obywateli naszego wspólnego kraju i ojczyzny - skomentował wzbudzony internauta. - Po co stoją porządkowi? Widocznie Antoni jest ponad prawem. Prawo jest dla prostaczków. Brawo... - napisał kolejny. ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz mści się za dymisję! Ujawnia szokujące informacje nt. PiS Źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News