Co za afera w TVP! Przypadkiem ujawnili aferę w PiS

Co za afera w TVP! Przypadkiem ujawnili aferę w PiS

TVP zaliczyło właśnie zaskakującą wpadkę, której prawdopodobnie nie spodziewał się żaden wyborca Prawa i Sprawiedliwości. Chcąc skompromitować jednego z najpopularniejszych polityków opozycji, upokorzono bowiem ważną działaczkę partii rządzącej.

Krzysztof Brejza znalazł się w ostatnim czasie pod ostrym ostrzałem Telewizji Polskiej. Jest bowiem niezwykle aktywnym posłem, któremu często udaje się odkrywać kolejne nieprawidłowości w rządach PiS.

Wpadka TVP

Aby skompromitować polityka, twórcy Magazynu Śledczego Anity Gargas sugerowali w ostatnim czasie, że jego ojciec, Ryszard Brejza, kierujący inowrocławskim ratuszem, jest powiązany z tzw. aferą fakturową. Dotyczyła ona fałszywych dokumentów, które miały zostać wystawione urzędowi miasta m.in. przez fryzjerkę, hotelarkę oraz same urzędniczki. Co ciekawe, tym razem Brejza także odnalazł w sprawie element kompromitujący jedną z przedstawicielek Prawa i Sprawiedliwości. Aż trudno więc uwierzyć, że Telewizja Polska sama rozpoczęła nagłaśnianie inowrocławskiej afery.

Brejza ujawnia

- Największa wpadka "profesjonalistów" TVP. Tak mocno polowali na mnie, by cokolwiek znaleźć, że upolowali prominentną działaczkę PiS, niedoszłą europosłankę. Gdy usłyszycie w TVP o "przedsiębiorczyni", która okradła samorząd w Inowrocławiu, to ta pani z PiS z 7 zarzutami - napisał poseł, pokazując odnalezione przez siebie dowody. Krzysztof Brejza TVP Fot. Twitter/Krzysztof Brejza Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Wstrząsające kulisy PiS. Kaczyński naraził Dudę na niebezpieczeństwo
  2. „Dzieci gorszego sortu”. Marek Kuchciński okrutnie poniżył grupę licealistów
  3. Mieszkańcy Łomży zlinczowali posłankę PiS. „Już się nie podniesie”
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu