Co za afera! Kochanka Pięty chciała być jak najbliżej Dudy

Co za afera! Kochanka Pięty chciała być jak najbliżej Dudy

Wczoraj wyszła na jaw sprawa, która wstrząsnęła całą Polską. Kochanka Stanisława Pięty chciała być jak najbliżej Andrzeja Dudy. Izabela Pęk zamieściła na swoich kontach w mediach społecznościowych treści, które przedstawiają prezydenta w zupełnie innym świetle. To największa afera od miesięcy.

Gazeta "Fakt" opublikowała informacje, które wstrząsnęły politycznym światem. Dziennik ujawnił, że polityk PiS Stanisław Pięta ma romans z kobietą znaną jako Izabela Pęk. Mężczyzna zajmuje stanowisko poselskie oraz przedstawia się jako polityk konserwatywny, co jeszcze bardziej szokuje. Wyszło na jaw, że kochanka Stanisława Pięty od lat marzyła by pracować z Pałacu Prezydenckim. Izabela Pęk od lat wstawia na swoje media społecznościowe zdjęcia z Andrzejem Dudą. Można stwierdzić, że kobieta ma obsesję na punkcie polskiego prezydenta.

Izabela P. chciała zbliżyć się do Andrzeja Dudy

Na Twitterze Izabeli Pęk widnieje ogromna ilość zdjęć zrobionych z Andrzejem Dudą, większość z nich to fotografie typu "selfie". Poza tym kochanka Pięty publikowała liczne wpisy na temat Dudy. Sprawa zaczęła się robić poważna, dlatego głos w sprawie zabrał rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. - Czy ta pani znała się z prezydentem? Nic nie wiem na temat znajomości. Robiła sobie selfie, jak tysiące innych uczestników spotkań, na których pojawiał się prezydent. A później te zdjęcia wrzucała na Twittera - podkreślił Łapiński. Pierwsze zdjęcia z Andrzejem Dudą pojawiły się na Twitterze Izabeli Pęk już w 2015 roku. Kobieta wrzuciła wiele kontrowersyjnych wpisów związanych z prezydentem. Jej słowa, zdaniem niektórych, mocno szokują, bo są dwuznaczne. - On ma coś, że chce mu się po prostu rzucić na szyję, przylgnąć, uścisnąć - pisała Izabela Pęk na Twitterze. Sprawa powoli zaczęła wymykać się spod kontroli. Kobieta zaczęła rozpowiadać niestworzone rzeczy. Jej obsesja na punkcie Andrzeja Dudy wciąż narastała. Głos w sprawie zabrała z osób pracujących w kancelarii prezydenckiej: - Chwaliła się zdjęciami z prezydentem i opowiadała znajomym, że będzie pracować w Kancelarii Prezydenta. Byliśmy zdumieni, jak dotarły do nas opowieści o tej pani. Najwyraźniej wyobraźnia ją ponosiła – mówi nam współpracownik prezydenta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński to przy nim BIEDAK. Donald Tusk zarabia grube miliony, wiemy ile
  2. Zaskakujący sekret ojca Jana Pawła II. Dlatego Wojtyła został papieżem
  3. Udało im się! PiS NIE wygra wyborów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News