Co wyrabia Biedronka?! Klienci masowo wysyłają zdjęcia ze sklepu, tego jeszcze nie widzieli

Co wyrabia Biedronka?! Klienci masowo wysyłają zdjęcia ze sklepu, tego jeszcze nie widzieli

Biedronka to jedna z największych sieci dyskontów w Polsce. Teraz liczba ich klientów może drastycznie spaść przez proceder, który ma miejsce w całym kraju. Czyżby to był koniec Biedronki?

Biedronka znajduje się praktycznie w każdej większej miejscowości w kraju. W większych miastach możemy znaleźć nawet kilka sklepów na terenie jednej dzielnicy. Duży wybór produktów i przystępne ceny nawet bez promocji sprawiają, że miliony Polaków właśnie w tej sieci często robi swoje zakupy. Jednak teraz może to ulec znacznej zmianie, ponieważ z całego kraju napływają niepokojące doniesienia.

Biedronka oszukuje swoich klientów?

Cała afera została nagłośniona przez portal wp.pl, do którego zgłosił się zaniepokojony i rozzłoszczony czytelnik. Zauważył on, że na wielu sklepowych półkach brakuje cen towarów, co powoduje, że nie wiemy, ile kosztują rzeczy, które kupujemy. Ceny poznajemy, dopiero gdy już zapłacimy i dostaniemy do ręki paragon. Oczywiście w sklepach znajdują się czytniki kodów, jednak ich ilość i rozmieszczenie sprawia, że używanie ich przez wszystkich klientów byłoby niewykonalne. Dodatkowo klienci przecież nie będą biegać przez cały sklep, żeby poznać cenę każdego produktu. - Ostatnio nasilił się trend w sieci Biedronka z niewystawianiem przy towarach cen. Trend zauważyłem w kilku Biedronkach w kraju. Ostatnio jednak w mojej miejscowości to już nie sporadyczne przypadki, lecz nagminne. Brak cen przy towarach dotyczy w niektóre dni nawet połowy produktów. Od wędlin przez nabiał, słodycze i chemię, na napojach kończąc - ostrzega pan Sebastian. Szefostwo sieci sklepów Biedronka jednak zdaje się nie widzieć problemów i uważa, że są to zaledwie incydenty. Jednak pan Sebastian informuje, że kontaktował się ze swoimi znajomymi, którzy skarżą się na ten sam problem. - Z uwagą zapoznaliśmy się z sygnałem i zweryfikowaliśmy sytuację we wskazanych lokalizacjach. Z naszych ustaleń wynika, że ewentualne braki mają charakter incydentalny i mogą wynikać ze skali naszego działania, ilości produktów w ofercie oraz obowiązujących promocji. Nowe oferty wprowadzamy cyklicznie w poniedziałki i czwartki, co wiąże się z koniecznością wydrukowania wielu etykiet cenowych w krótkim czasie - mówi Barbara Tokarz, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A. Jeżeli takie sytuacje będą miały miejsce częściej i w większej ilości sklepów, to bez wątpienia Biedronkę czeka potężny spadek liczby klientów, a co za tym idzie utrata środków. screen wp.pl screen wp.pl screen wp.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler zaatakowana przez antyfankę. Gwiazda wpadła w szał
  2. Ile zarabia Ewa Chodakowska? Zarobki, miliony
  3. Podwyżki emerytur dla Polaków!
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News