Ta fotografia to prawdziwy hit internetu. Jaki obiekt przedstawia? Czy to fragment przedmiotu, żywej istoty, a może tylko efekt graficzny? Jak się ukazuje, internauci dostrzegli w obiekcie coś, co nie pozwala im przejść obok fotografii obojętnie.

Zdjęcie na Twitterze zaliczyło już ponad 45 tysięcy polubień, prawie 18 tysięcy ponownych udostępnień i niespełna 800 komentarzy.

Ucho psa czy twarz prezydenta?

Właścicielka dwuletniego psiaka Jade Robinson przed publikacją fotografii jego ucha na Facebooku pokazywała fotografię swoim znajomym, pytając czy dostrzega w nim coś dziwnego. Jak zdradza, sama nie zauważyła niczego niezwykłego.

– Patrzyłam na to zdjęcie jakieś 20 razy i nic nie widziałam. Gdy pokazałam je znajomym, od razu go dostrzegli – wyjawia właścicielka psa.

Zdaniem znajomych kobiety oraz internautów, ucho psiaka przypomina twarz oraz charakterystyczną fryzurę prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Autorka zdjęcia i właścicielka widocznego na nim „modela”, jak sama mówi, „jest zadowolona z faktu, iż u tylu osób wywołało ono uśmiech na twarzy”.

Z całej sytuacji żartuje również ciocia autorki zdjęcia, Jaine Pinchen.

– Cóż, dla każdego, kto miałby w uchu Donalda Trumpa byłoby to bolesne. Psa czeka wizyta u weterynarza, który przyjrzy się jego uchu – śmieje się kobieta.

Fot. twitter.com

Źródło: fakt.pl

Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]

10 dowodów na istnienie UFO

...

Zobacz również