Co widzisz na tym zdjęciu? Prawda jest mega zaskakująca

Co widzisz na tym zdjęciu? Prawda jest mega zaskakująca

Ta fotografia to prawdziwy hit internetu. Jaki obiekt przedstawia? Czy to fragment przedmiotu, żywej istoty, a może tylko efekt graficzny? Jak się ukazuje, internauci dostrzegli w obiekcie coś, co nie pozwala im przejść obok fotografii obojętnie.

Zdjęcie na Twitterze zaliczyło już ponad 45 tysięcy polubień, prawie 18 tysięcy ponownych udostępnień i niespełna 800 komentarzy.

Ucho psa czy twarz prezydenta?

Właścicielka dwuletniego psiaka Jade Robinson przed publikacją fotografii jego ucha na Facebooku pokazywała fotografię swoim znajomym, pytając czy dostrzega w nim coś dziwnego. Jak zdradza, sama nie zauważyła niczego niezwykłego. - Patrzyłam na to zdjęcie jakieś 20 razy i nic nie widziałam. Gdy pokazałam je znajomym, od razu go dostrzegli - wyjawia właścicielka psa. Zdaniem znajomych kobiety oraz internautów, ucho psiaka przypomina twarz oraz charakterystyczną fryzurę prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Autorka zdjęcia i właścicielka widocznego na nim "modela", jak sama mówi, "jest zadowolona z faktu, iż u tylu osób wywołało ono uśmiech na twarzy". Z całej sytuacji żartuje również ciocia autorki zdjęcia, Jaine Pinchen. - Cóż, dla każdego, kto miałby w uchu Donalda Trumpa byłoby to bolesne. Psa czeka wizyta u weterynarza, który przyjrzy się jego uchu - śmieje się kobieta. Fot. twitter.com Źródło: fakt.pl Następny artykuł