Co widzisz na tym zdjęciu? Odpowiedź wyjawi twoje największe lęki

Co widzisz na tym zdjęciu? Odpowiedź wyjawi twoje największe lęki

Wielu z nas ma lęki, o których istnieniu nie zdaje sobie żadnego pojęcia. Są to strachy, które uaktywniają się jedynie w danych momentach, a na co dzień pozostają skryte głęboko w nas. Czy nieznajomość swoich lęków to problem? Owszem, lepiej przecież znać swoje słabości. Bycie uświadomionym w tej kwestii to przygotowanie się na najgorsze.

Psychologom udało się opracować obrazek, który ujawnia nasze największe, skrywane lęki. Te wpływają na codzienne zachowanie i nasz charakter bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę. Warto więc wiedzieć, dlaczego czasami odczuwamy niepokój i czujemy się nieswojo. Jak jednak poznać nasze słabości? Badanie jest proste i polega jedynie na spojrzeniu na zamieszczony poniżej obrazek. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co zobaczysz jako pierwsze. Jeśli chcesz poznać swoje lęki, zrób to, zanim przejdziesz do dalszej części artykułu.

Cztery opcje, a za każdą potężny strach

Jeżeli po pierwszym rzucie oka na obrazek dostrzeżona została dziewczynka, oznacza to, że jesteś osobą samodzielną. Brzydzisz się, gdy ktoś cię wyręcza w twoich zadaniach. Nie lubisz oddawać istotnych kwestii w cudze ręce. Twój największy strach to obawa przed byciem bezużytecznym. Nie chcesz być dzieckiem we mgle, które nie wie, co ma robić. Jeżeli pierwszym dostrzeżonym kształtem jest dziecko schowane za drzewami, oznacza to, że najbardziej obawiasz się samotności. Jesteś bowiem człowiekiem bardzo towarzyskim i największym twoim strachem jest opuszczenie i zapomnienie. Polegasz bowiem mocno na więzach z bliskimi, które dają ci siłę. Jeśli pierwszym, co dostrzegłeś były drzewa, to znak, że jesteś bardzo niechętny zmianom. Zapuszczasz korzenie w danym miejscu, w danej sytuacji i trudno tobie podejmować ważne decyzje, które prowadzą do zmian. Najbardziej boisz się przeszłości i niespodzianek, które przynosi ci los. Jeżeli pierwszym kształtem, który zobaczyłeś, jest czaszka, oznacza to, że boisz się uzewnętrzniać przed światem. Masz sekret, którego nie chcesz ujawniać. Największym twoim strachem jest bowiem, że po jego ujawnieniu odwrócą się od ciebie bliscy. źródło: twitter.com źródło: innpoland.pl Następny artykuł