Obrzydliwe! Jedna z klientek w napoju z Biedronki znalazła niepożądany przedmiot. Najpierw ze wszystkich stron docierają nas informacje o zanieczyszczonym jedzeniu sprzedawanym w dyskoncie, teraz okazuje się, że sytuacja z napojami wcale nie prezentuje się lepiej.

O swoim szokującym znalezisku w jednym z soków jabłkowych wyprodukowanych dla sieci handlowej Jeronimo Martins, poinformowała na facebookowym forum jedna z klientek.

ZOBACZ TAKŻE: Obrzydlistwo! Klienci w produktach z Biedronki znajdują…

W napoju z Biedronki znalazła obrzydliwy obiekt

Kobieta dokonała zakupu w jednym ze sklepie Biedronki w Nowym Dworze Mazowieckim. Kiedy poczuła, że napój jest zepsuty, wylała go do zlewu. Wtedy jej oczom ukazało się obrzydliwe odkrycie.

Na początku była przekonana, że to pleśń, kiedy zobaczyła zielony, niepożądany obiekt. W końcu jednak po dokładanych oględzinach podzieliła się z internautami informacją, że to kawałek jakiejś szmatki. Kobieta rozcięła karton, którego powierzchnia okazała się być cała pokryta pleśnią.

– To jakby wata lub kawałek papieru – napisała na forum i poinformowała, że przeraża ją to znalezisko i nie dokona ponownie zakupu napojów w Biedronce.

Biedronka odpowiada na kolejny kryzys

Mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego zgłosiła swoje obrzydliwe odkrycie do Biura Obsługi Klienta Biedronki.