Co tam się stało!? Wszyscy w szoku po walce Pudziana

Co tam się stało!? Wszyscy w szoku po walce Pudziana Źródło:

Absolutnie wszyscy fani i widzowie mieszanych sztuk walki w sobotni wieczór zgromadzili się przed telewizorami, by oglądać KSW 44. Choć podczas wydarzenia miejsce miało wiele walk, to większość czekała na starcie Mariusz Pudzianowski kontra Karol Bedorf. Widzowie nie zawiedli się.

Na walkę między Mariuszem Pudzianowskim a Karolem Bedorfem czekali nie tylko wierni fani Pudziana i Bedorfa, ale także po prostu miłośnicy KSW. Ci z pewnością chcieli ujrzeć jak w ringu mierzy się były najsilniejszy człowiek świata z byłym mistrzem świata MMA w wadze ciężkiej. Bez wątpienia starcie między Pudzianem, który preferuje karate, a Bedorfem, który jest ekspertem w brazylijskim jiu-jitsu musiało wydawać się interesujące. Dwóch wielkich wojowników preferujący dwa różne style walki - to już samo w sobie jest zachętą do oglądania starcia.

Mariusz Pudzianowski zszokował w ringu

Walka rozpoczęła się około godziny 23:00. Na ten moment czekało tysiące widzów przed telewizorami i na miejscu w Trójmieście w Ergo Arenie. Od samego początku czuć było więc jak wielkie emocje wokół niej narosły. Oczekiwania były ogromne. Widzowie liczyli na zacięte starcie dwóch tytanów. Tak zresztą reklamowana była walka przed KSW 44. Kiedy zawodnicy rozpoczęli starcie, nikt nie wątpił, że żadne ze słów z reklam nie było na wyrost. Mimo tego, że na początku walki Pudzianowski miał problemy z defensywą, uciekał przed Bedorfem, nikt nie wątpił, że "Pudzian" się rozkręci. Do tego jednak nie doszło. Bedorf ostro kopał Pudzianowskiego, aż w końcu obalił na matę. Kiedy na tej już leżeli, były mistrz potrzebował kilku chwytów, by pokonać najsilniejszego człowieka świata. Żeby tego było mało, jeszcze przed walką Pudzianowski zapowiedział, że... kończy karierę. Jak podał były strongman, postanowił, że czekają go jeszcze 4 walki MMA, po których kończy z tym sportem. Fani byli wprost w szoku, ale nie ma powodów, by nie wierzyć "Dominatorowi". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbliższa współpracownica Agaty Dudy ujawnia. Nieznane sekrety pierwszej damy
  2. Widzowie TVP załamani. Odchodzą dwie największe gwiazdy
  3. Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?
  4. Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz
źródło: mma.rocks.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News