Na stołecznej Sadybie doszło właśnie do ogromnego pożaru. Ogromna chmura unosi się nad miastem. Świadkowie donoszą o wybuchach. Warszawa wstrzymała oddech.

W godzinach wieczornych w południowo-wschodniej części Warszawy doszło do ogromnego pożaru, prawdopodobnie w sortowni śmieci w pobliżu EC Siekierki.

Warszawa: ogromny pożar w sortowni śmieci

W drodze do sortowni są już zastępy straży pożarnej. Nad miejscem pożaru unosi się ogromna chmura czarnego dymu. Jak na razie nie wiadomo nic o ofiarach ani powodach zajęcia się śmieci.

Rozmiar żywiołu zaskoczył służby. Do pożaru ściąga coraz więcej wozów strażackich. Z nieoficjalnych źródeł będących blisko pracowników sortowni dowiedzieliśmy się, że zajęły się odpady zmieszane lub z selektywnej zbiórki. Nie wykluczone również, że płonie paliwo alternatywne.

Pożar objął składowisko o obszarze 100 metrów kwadratowych. Zastępy straży są w drodze – przekazali dziennikarzom strażacy.

fot. Straż Pożarna


Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyński przerywa milczenie! Mamy jego wiadomość do Polaków
  2. Rydzyk mu tego nie odpuści! Wałęsa nie zostawił na nim suchej nitki
  3. Agata Duda oszukała niepełnosprawnych! To nie mieści się w głowie

Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]