Co tam się dzieje?! Pożar i wybuchy w Warszawie
Mikołaj Pilecki - 24 Maja 2018

Co tam się dzieje?! Pożar i wybuchy w Warszawie

Na stołecznej Sadybie doszło właśnie do ogromnego pożaru. Ogromna chmura unosi się nad miastem. Świadkowie donoszą o wybuchach. Warszawa wstrzymała oddech.

W godzinach wieczornych w południowo-wschodniej części Warszawy doszło do ogromnego pożaru, prawdopodobnie w sortowni śmieci w pobliżu EC Siekierki.

Warszawa: ogromny pożar w sortowni śmieci

W drodze do sortowni są już zastępy straży pożarnej. Nad miejscem pożaru unosi się ogromna chmura czarnego dymu. Jak na razie nie wiadomo nic o ofiarach ani powodach zajęcia się śmieci. Rozmiar żywiołu zaskoczył służby. Do pożaru ściąga coraz więcej wozów strażackich. Z nieoficjalnych źródeł będących blisko pracowników sortowni dowiedzieliśmy się, że zajęły się odpady zmieszane lub z selektywnej zbiórki. Nie wykluczone również, że płonie paliwo alternatywne. - Pożar objął składowisko o obszarze 100 metrów kwadratowych. Zastępy straży są w drodze - przekazali dziennikarzom strażacy.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. Straż PożarnaChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński przerywa milczenie! Mamy jego wiadomość do Polaków
  2. Rydzyk mu tego nie odpuści! Wałęsa nie zostawił na nim suchej nitki
  3. Agata Duda oszukała niepełnosprawnych! To nie mieści się w głowie
<>Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej