W centrum Warszawy doszło dziś do bardzo niepokojących zdarzeń. Poinformowane o incydencie służby zjawiły się na miejscu natychmiastowo. Sytuacja jest niejasna.

Do dziwnego i zarazem, przerażającego zdarzenia, doszło dziś w ścisłym centrum Warszawy. Dokładnie – pod Złotymi Tarasami, jednej z wizytówek stolicy.

Okazało się, że pod jednym z tamtejszych centrum handlowym spacerował dziwnie zachowujący się i uzbrojony mężczyzna. Miał przypiętą kaburę i demonstracyjnie ją eksponował. Bardzo szybko jego widok wywołał panikę przechodzących w okolicy ludzi, którzy przestraszeni wezwali służby porządkowe.

Funkcjonariusze, którzy zjawili się na miejscu na wezwanie przerażonych przechodniów, podeszli do mężczyzny w celu wyjaśnienia sprawy. Jak przekonywał podejrzany, jego broń nie wymaga pozwolenia. Policja sprawdziła mężczyznę oraz broń i oceniono, że nie stwarza zagrożenia.

Wciąż pozostaje niejasne to, dlaczego właściwie mężczyzna postanowił paradować w jednym z najbardziej tłocznych miejsc w stolicy, z widoczną bronią.

W świetle ostatnich wydarzeń w centrum handlowym w Stalowej Woli, gdzie Konrad K. zaatakował bagnetami przypadkowych przechodniów i zabił 50-letnią kobietę, interwencja oraz zachowanie przechodniów w Warszawie wydają się być w pełni uzasadnione.

źródło: warszawawpigulce.pl

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11

Zobacz również