Orban urządził pokazówkę. Chce nastraszyć Węgrów

Orban urządził pokazówkę. Chce nastraszyć Węgrów Źródło: wikipedia

Na Węgrzech dzieją się rzeczy, które wprawiają w zdumienie każdego. W to co tam się dzieje naprawdę ciężko uwierzyć. Na ulice Węgier wyjechały czołgi!

Do wyborów na Węgrzech zostały 4 miesiące. Aktualnie na ulicach Budapesztu zobaczyć można... wojsko i transportery opancerzone. Wszyscy patrzą na to z przerażeniem. Skojarzenie jest jednoznaczne. Na ulice Węgier wyjechały czołgi, co łudząco przypomina wydarzenia w Polsce w stanie wojennym. ZOBACZ TAKŻE: Węgry wypowiadają UE wojnę! „Obronimy Polskę!”

Na ulice wyjechały czołgi

Ta akcja to kampania państwowa wymierzona w uchodźców. W ten sposób rząd Viktora Orbana pokazuje, jak broni obywateli przed terroryzmem. Czołgi wyjechały na ulicę na dwa dni przed rocznicą zamachu w Berlinie, gdzie w ubiegłym roku zginęło dwieście osób. ZOBACZ TAKŻE: Całe Węgry sparaliżowane! W każdej chwili może dojść do… Jak wyjaśniają węgierskie władze, taką decyzję podjęto ze względu na fakt, iż okres około świąteczny jest w ostatnich latach uważany za najniebezpieczniejszy jeśli chodzi o zamachy terrorystyczne przeprowadzane przez bojowników Państwa Islamskiego.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News