Przerażające informacje docierają właśnie do mediów z Warszawy. Doszło tam bowiem do krwawego ataku i strzelaniny. Policja wciąż poszukuje sprawcy oraz stara się odnaleźć znaczących świadków zdarzenia.

Do dramatycznych zdarzeń doszło na ulicy Siedleckiej na wysokości budynku numer 1/15. Uciekający przed nieznanym napastnikiem mężczyzna wpadł do środka taksówki, w której znajdował się kierowca oraz pasażerka. Zmusił on właściciela pojazdu do szybkiego ruszenia z miejsca. Według niektórych mediów był to obywatel Armenii.

Wtedy jednak do czarnego samochodu podbiegł uzbrojony mężczyzna, który zaczął strzelać do uciekającej przed nim ofiary – według relacji naocznych świadków trafił go m.in. w głowę. Ranny został także kierowca, któremu na szczęście udało się przeżyć dramatyczne zdarzenie.

Jak twierdzą świadkowie, obok taksówki z rozbitą boczną szybą zobaczyć można obecnie kałużę krwi. Na miejscu są już funkcjonariusze policji oraz ratownicy medyczni.

Aktualnie służby nie podają więcej informacji ani na temat motywów ataku, ani rysopisu napastnika lub napastników, ponieważ nie wykluczone, że za zdarzeniem stoi więcej osób. Aktualnie trwa obława.

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

...

Zobacz również