Co tam się dzieje?! GIGANTYCZNA ewakuacja, wyludnione miasta

Co tam się dzieje?! GIGANTYCZNA ewakuacja, wyludnione miasta

Cały świat stanął jak wryty na wieść o gigantycznej ewakuacji, która objęła największa miasta tego kraju. Według niezależnych ekspertów, może być to nic innego jak przygotowania do wojny.

Napięcie wokół Półwyspu Koreańskiego zdawało się rozładowywać. Od ostatniej próby broni dalekiego zasięgu, reżim Kim Dzong-Una zdawał się ograniczać do wymieniania pogróżek ze Stanami Zjednoczonymi. Teraz sytuacja obróciła się o 180 stopni. Korea Północna szykuje się do wojny. Na to właśnie wskazują docierające z Półwyspu Koreańskiego wiadomości. W państwie Kim Dzong-Una ma miejsce masowa ewakuacja.

Informacje z ostatniej chwili

Zagraniczne media podają informacje o wykonywaniu przez koreańskie wojska manewrów, które mają jednoznaczny wydźwięk. Wskazują one na szykowanie się przez państwo do wojny. Ewakuacje przeprowadzane są w dużej liczbie miast, obywatele przenoszeni są do rejonów, które według reżimu Kim Dzong Una będą bezpieczniejsze.

Zagęszczająca się atmosfera

Napięcie wokół Półwyspu Koreańskiego rośnie od kilku miesięcy. Mimo że od głośnego testu pocisku balistycznego minęło sporo czasu, Donald Trump niejednokrotnie groził Korei Północnej podjęciem "radykalnych" działań. W związku z tym komentatorzy jednoznacznie interpretują doniesienia o ewakuacjach. źródło: NKNews  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News