Zastępca Mariusza Błaszczaka, wiceminister spraw wewnętrznych brał w mijającym tygodniu udział w organizowanej przez Policję konferencji nt. bezpieczeństwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie rozpoczynający spotkanie seksowny taniec emerytek na cześć polityka. 

To nie jest łatwy czas dla wiceministra spraw wewnętrznych Jarosława Zielińskiego. Najpierw w mediach pojawiła się w kontekście jego wizytacji w Białymstoku informacja o zmuszaniu policjantów w godzinach pracy do wycinania konfetti. Funkcjonariusze zamiast patrolować ulice, siedzieli na komendach z nożyczkami w rękach i wycinali kolorowe ozdoby dla wiceministra.

Jak się okazuje, to nie jedyny przypadek wyjątkowego traktowania zastępcy Mariusza Błaszczaka. Na jednej z konferencji nt. bezpieczeństwa organizowanych przez Policję, specjalnie na powitanie polityka obozu władzy zorganizowano pokaz seksownego tańca hawajskiego w wykonaniu emerytek.

Jak można również zobaczyć na nagraniu, sam minister nie wydaje się być uradowany takim pokazem. Sytuacja w ogóle była dosyć krępująca co można poznać po twarzach uczestników konferencji.

bh