Co się stało z Chylińską? Fanów wmurowało [ZDJĘCIA]

Co się stało z Chylińską? Fanów wmurowało [ZDJĘCIA] Źródło: instagram/agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska znowu szokuje. Fani nie mogą się pogodzić z jej wyborem. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany. Co się stało z piosenkarką? Czy wpłynęły na to kłopoty rodzinne?

Chylińska wciąż wiele zmienia w swoim wyglądzie. Z mrocznego wizerunku przeskoczyła na jasne blond włosy i grzywkę. Następnie doszło do ogromnego spadku wagi, który zaowocował plotkami na temat choroby. Agnieszka Chylińska nie chce być jednoznaczna. Ciągle zaskakuje, udowadnia, że nadal ma wiele do zaoferowania. Do sieci wyciekły zdjęcia, na których piosenkarka widnieje w zielonych włosach. Nikt wcześniej nie widział jej w takim kolorze. Ta zmiana wzbudziła wiele kontrowersji wśród internautów.

Agnieszka Chylińska tym razem przesadziła

O dziwo gwiazda dobrze czuje się w takim kolorze. Pasuje jej do obecnego wizerunku "chłopczycy", który od kilku lat jej towarzyszy. Chylińska wraca do starych czasów, gdzie była "złą dziewczynką". Po kobiecej blondynce nie ma już śladu. Nastała era przemiany. Fani zachwycili się tą zmianą. Chociaż można wątpić, czy piosenkarka długo wytrzyma w takim kolorze. Niedawno pojawiło się na jej głowie rude pasemko. Czyżby to znak, że kolejna zmiana wizerunku jest już za rogiem? Agnieszka Chylińska może robić burzę medialną, by znowu pojawić się w mediach. Dawno nikt o niej nie wspominał, a przecież piosenkarka ma w zanadrzu wiele piosenek, których nie zna jeszcze szersza publika. Może to sposób by przykuć uwagę? Internauci już wieszczą kolejną zmianę. Agnieszka Chylińska instagram.com/agnieszkachylinska Agnieszka Chylinska instagram.com/agnieszkachylinska
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. „Skrzywdziła własne dziecko!”
  2. Zenek Martyniuk wpadł w furię! Upokorzyli jego rodzinę
  3. Słynny aktor pomylony z bezdomnym! Chcieli go wziąć do hostelu
Źródło: radiozet.pl Następny artykuł