Co się stało z Bujakiewicz?! Tak teraz wygląda (FOTO)

Co się stało z Bujakiewicz?! Tak teraz wygląda (FOTO)

Znana z wielu popularnych seriali Katarzyna Bujakiewicz przeszła szokującą metamorfozę. Jej twarz świadczy o tym, że aktorka mocno dostała w kość od życia.

Nic bardziej mylnego. Bujakiewicz przeżywa właśnie złoty okres w swoim życiu. Mimo, że w internecie krążą zdjęcia, na których artystka ma podkrążone oczy, opuchliznę na twarzy oraz mocno "sterany" wygląd, jest to tylko kreacja do najnowszego filmu.

Katarzyna Bujakiewicz ma za sobą wiele znanych ról

Bujakiewicz znana jest z takich produkcji jak między innymi: "Na dobre i na złe", "Poranek kojota", "Zróbmy sobie wnuka", "Rh+", "Magda M.", czy "Listy do M." Teraz aktorka dostała wielką szansę. Artystka dostała bowiem w końcu ambitną rolę. Zagra tytułową postać w filmie pt. "Emisariuszka". Bujakiewicz zagra kreacje Elżbiety Zawackiej.

Nowy film o tematyce patriotycznej

Zawacka to polska patriotka, ciochociemna, odgrywająca nieoceniona rolę jako emisariuszka polskiego państwa podziemnego. Za scenariusz do filmu posłużyć ma książka napisana przez Katarzynę Minczykowską pt. "Cichociemna. Generał Elżbieta Zawacka (1909-2009)". Film został sfinansowany przez takie instytucje jak: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także Gminę Miasta Toruń. Za reżyserię do filmu, na podstawie pomysłu Marcela Woźniaka odpowiada Bartłomiej Żmuda.
Proponowane linki:
  1. Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru
  2. Nie żyje wyjątkowa aktorka. Nagła i tajemnicza śmierć
  3. Samobójstwo słynnego polskiego aktora. To popchnęło go do wstrząsającego czynu
Katarzyna Bujakiewicz Fot. YouTube.com Źródło: Fakt.pl, Wikipedia.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News