Wiadomość z ostatniej chwili! Właśnie dotarły do nas mrożące krew w żyłach informacje. Awaryjne lądowanie na Okęciu wywołało ogromną panikę. 

Pasażerowie samolotów i osoby przebywające na terenie portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie wpadli w popłoch. Nikt nie wie, co się dzieje. Ludzie uciekają w pośpiechu.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! Pilot CIA ujawnia. ŻADEN samolot nie uderzył w WTC

Awaryjne lądowanie samolotu

Pierwsze informacje o wydarzeniach z Lotniska Chopina w Warszawie podała Gorąca Linia radia RMF FM.

Samolot pasażerski, który leciał z Krakowa do Warszawy musiał awaryjnie wylądować. Wiadomo już, że na pokładzie samolotu były 63 osoby łącznie z pasażerami i członkami załogi.

W ostatnim czasie ryzyko zagrożenia zamachami terrorystycznymi drastycznie wzrosło. Ludzie są przerażeni i boją się ataków ze strony obywateli tzw. Państwa Islamskiego.

W Polsce nie doszło jeszcze do żadnego ataku terrorystycznego z udziałem obywateli ISIS, ale bieżące wydarzenia ze świata, a szczególnie z Niemiec, Francji i Belgii, sprawiły, że ludzie są przerażeni.

Nie ustalono jeszcze, co było przyczyną awaryjnego lądowania samolotu. Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina nie wydał jeszcze stosownego oświadczenia.

AKTUALIZACJA!

AKTUALIZACJA: Ze zdjęć zamieszczanych właśnie w sieci wynika, że doszło do bardzo poważnej awarii samolotu. Maszyna nie znajduje się w najlepszym stanie.

Obecnie Lotnisko Chopina w Warszawie jest zamknięte. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Trwa akcja ratunkowa osób uwięzionych w maszynie. Nie wiadomo, jaki jest stan pasażerów i załogi.

ZOBACZ TAKŻE: Kłęby dymu nad lotniskiem. Rozbił się samolot (foto)

Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]


8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]

...

Zobacz również