Reklama

Co się jej stało w twarz?! Siostra Michaela Jacksona wygląda okropnie [ZDJĘCIE]

Co się jej stało w twarz?! Siostra Michaela Jacksona wygląda okropnie [ZDJĘCIE]

Cały świat obiegły wstrząsające zdjęcia siostry Michaela Jacksona. Kobieta ma twarz zupełnie niepodobną do samej siebie. Opinia publiczna jest zaszokowana tym jak wygląda La Toya Jackson.

Reklama

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Muzyk uważany jest za "króla popu".

Michael Jackson jest niekwestionowanym "królem popu"

Artysta ma opinię najwybitniejszego muzyka w dziejach świata. Miał wspólną cechę ze swoją siostrą, która teraz poraziła wszystkich swoim wyglądem. Najpopularniejszym albumem Jacksona jest Thriller, który sprzedał się w zawrotnej ilości ponad 100 milionów egzemplarzy. Do topu należał też Bad.
Reklama

Albumu sprzedawały się jak ciepłe bułeczki

Później muzyk wydawał kolejne albumy, które co prawda nie powtórzyły sukcesu Thrillera, ale również bazowały na astronomicznej popularności "króla popu", w związku z czym sprzedawały się wyśmienicie. Teraz cały świat mówi jednak o czym innym, a mianowicie o wyglądzie siostry Jacksona.

Operacje plastyczne oszpeciły siostrę Jacksona

Kobieta ma wspólna cechę ze swoim bratem, a mianowicie zamiłowanie do operacji plastycznych. La Toya Jackson bazując na popularności brata prawdopodobnie nie narzeka na brak pieniędzy.  W związku z czym może pozwolić sobie na niemal wszystko.
Reklama

La Toya Jackson "przedobrzyła"

Jak głosi jednak mądrość ludowa, w życiu należy mieć umiera. Tego najwyraźniej brakuje siostrze Jacsksona, która przeszła niezliczona ilość operacji plastycznych. Choć w założeniu zabiegi taki mają poprawiać urodę, to często okazuje się, że osoby, które przesadzą, wyglądają potem sztucznie, w związku z czym efekt jaki przynosi taka operacja jest odwrotny od zamierzonego.
Reklama
Proponowane linki:
  1. Afera! Kurski na wylocie z TVP? RP: "Został nielegalnie wybrany"
  2. Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie
  3. Wiadomo kto zapłaci nowy podatek. Sprawdź czy cię obejmie
Michael Jackson Fot. Print screen: msn.com Źródło: msn.com, wikipedia.pl
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?