We wczorajszym programie „Kropka nad i” gościem był Marek Belka, były premier oraz były prezes Narodowego Banku Polskiego. Bardzo dużą dyskusję wywołał jego wygląd. Internautów zaniepokoiło to, jak bardzo stracił na wadze.

Wczorajszy udział Marka Belki w programie „Kropka nad i” odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych z dwóch powodów. Jednym z nich są komplementy pod adresem ministra Morawieckiego, które padały z ust byłego premiera.

 Po pierwsze nie dopuścił do rozprzężenia finansów publicznych, ograniczył skalę wydatków budżetowych, efekt jest imponujący. Po drugie w sposób dynamiczny kontynuował prace zapoczątkowane poprzednio, szczególnie przez ministra Mateusza Szczurka, zwiększając ściągalność podatków. To jest bardzo ważne – powiedział Marek Belka.

Efekt jest taki, że dzisiaj Polska może się pochwalić stosunkowo niskim deficytem budżetowym, a gospodarka rośnie. Ona rosła już od kilku lat, więc jest to proces inercyjny. Koniunktura międzynarodowa jest fantastyczna, wyjątkowa. Po raz pierwszy od kilku lat Unia Europejska i strefa euro jest w dobrej kondycji – dodał po chwili.

„Co się dzieje z Markiem Belką?”

Uwagę oglądających przykuł nieciekawy wygląd byłego prezesa NBP. Obawiają się, że może być ciężko chory.

W przeszłości pojawiały się już informacje na temat tego, że Marek Belka był chory na raka. Jego organizm miała zaatakować ciężka do wyleczenia odmiana nowotworu: chłoniak. Doniesienia te jednak nigdy się nie potwierdziły.

Mamy nadzieję, że i tym razem okaże się, że to nic poważnego!

Źródło: Screenshot TVN24
Twitter
Twitter

Źródło: Twitter

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

...

Zobacz również