Co się dzieje?! Z nieba zaczęły spadać... iguany

Co się dzieje?! Z nieba zaczęły spadać... iguany

To zupełny szok. Jest tak zimno, że z nieba zaczęły spadać iguany! Oto skutki śnieżnego armagedonu. Mieszkańcy są przerażeni.

Mówi się, że zima stulecia zaatakowała mieszkańców USA. Burza śnieżna w postaci marznącego deszczu, śniegu i silnego wiatru uderzyła w część stanów USA. Efekty są przerażające. Z nieba zaczęły spadać iguany. ZOBACZ TAKŻE: Zimą nadejdzie inwazja gigantycznych szczurów!

Z nieba zaczęły spadać iguany

Tak ostra zima uderzyła także w najcieplejsze miejsce Stanów Zjednoczonych, gdzie na co dzień panuje tropikalny klimat. Pewne zdarzenia na Florydzie poruszyły amerykanów. Jeden z mieszkańców na Twitterze umieścił zdjęcie zamarzniętej iguany. - W południowej części Florydy z nieba spadają iguany - napisał pod zdjęciem. źródło: twitter.com źródło: twitter.com Ekspert jednak wyjaśnił zjawisko, uspokajając mieszkańców. Jak stwierdził, zwierzę nie zdechło, a tylko zmarzło. To efekt tego, że jest zwierzęciem zmiennocieplnym i w odpowiedzi na niskie temperatury, wpada w stan odrętwienia. ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda Floryda po huraganie. Zdjęcia jak z czasów wojny (foto+video) źródło: natemat.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News