Beata Kozidrak jest znaną w całej Polsce piosenkarką. Chociaż ma już swoje lata, nie przestaje koncertować. Ostatnio jednak trudności życiowe dały się jej we znaki. Córki bardzo się o nią martwią.

W zeszłym roku Kozidrak rozstała się ze swoim mężem, Andrzejem Pietrasem. Para była małżeństwem przez prawie 40 lat. Rozstali się w przyjaźni i nadal utrzymują kontakt. Jednak takie sprawy, jak rozwód, nigdy nie przechodzą bezstresowo.

Córki wokalistki zaczęły się o nią martwić. Jak twierdzą, mama podupadła na zdrowiu. Ich zmartwienie znajduje pokrycie w rzeczywistości. Jakiś czas temu piosenkarka trafiła do szpitala z powodu problemów z sercem. Możliwie najszybciej wróciła na scenę, by zaprezentować materiał z nowej płyty.

Córki jednak postanowiły trzymać rękę na pulsie. Starszej – Katarzynie Pietras – będzie zapewne łatwiej. Mieszka w pobliżu Warszawy, poza tym wraz z matką występuje na scenie – śpiewa w chórkach.

Agata Pietras, młodsza córka gwiazdy, mieszka w rodzinnym Lublinie. Niewiele może uczynić na bieżąco, jednak przy każdym spotkaniu z matką stara się zapewnić jej jak najlepsze warunki do odpoczynku.

Źródło: Rewia

...

Zobacz również

Chcesz uchronić się przed komarami? Wypróbuj TE sposoby!