Tomasz Karolak jest popularnym aktorem filmowym i telewizyjnym. Występuje między innymi w serialu „Rodzinka.pl”. Ostatnio przeżywa poważną przemianę, która związana jest z chorobą.

Karolak przyznał niedawno w rozmowie z dziennikarzami, że z powodu operacji wycięcia wyrostka robaczkowego jest na diecie. Po paru miesiącach od choroby zrzucił już 12 kilogramów. Okazuje się, że choroba była dużo poważniejsza, niż się może wydawać.

Jestem na diecie od trzech miesięcy, a w związku z tym, że wyrostek mi się rozlał i było zapalenie otrzewnej, muszę być pół roku na diecie – wyjaśnił Karolak.

Niedawno aktor pojawił się na imprezie z okazji nowej ramówki TVP. Tam wydawał się jeszcze szczuplejszy. Teraz jednak wydaje się już, że wszystko wraca do normy. Karolak patrzy w przyszłość optymistycznie i wydaje się, że wraca już do pełni sił. Choroba pozwoliła mu też nieco uspokoić swoje życie zawodowe i się wyciszyć.

Waga mi spada, ale akurat to jest dobre. Zwolniłem trochę tempo. Teraz bardzo na siebie uważam, cisza, spokój – dodaje w rozmowie.

Oby już więcej nie chudnął. Teraz wprawdzie prezentuje się bardzo dobrze, jednak jeszcze kilka kilogramów w dół i zacznie to być bardzo niepokojące.

fot. screenshot/msn.com

Źródło: msn.com

...

Zobacz również

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!