Do wstrząsających zdarzeń dochodzi pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Strażacy są w szoku i wraz policją natychmiast rzucili się do pomocy. Mężczyzna podpalił się i próbował zabić! Winą obarczył prezesa PiS. 

Policja odgrodziła już miejsce, w którym doszło do próby popełnienia niezwykle zadziwiającego samobójstwa. Mężczyzna oblał się łatwopalnym płynem, aby po chwili stanąć w płomieniach. Pierwszych prób ugaszenia podjął się miejscowy ochroniarz.

– Dwa zastępy straży pożarnej pojechały na miejsce zdarzenia. Gdy strażacy dotarli na miejsce, mężczyzna już nie był w ogniu. Prawdopodobnie osoby postronne ugasiły pożar za pomocą gaśnic. Strażacy zakończyli czynności w chwili przekazania mężczyzny ratownikom medycznym – poinformowali media funkcjonariusze straży pożarnej.

Mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala. Udało mu się bowiem przeżyć próbę samopodpalenia. Co ciekawe, znaleziono przy nim ulotki, z których tylko fragment udało się poprawnie odczytać.

– Natomiast chciałbym, aby prezes PiS i PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża, i że mają moją krew na swoich rękach – brzmieć miały według mediów słowa umieszczone na broszurze.

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

...

Zobacz również