Oczy ludzi z całego świata skierowane są na wydarzenia z Unii Europejskiej. Z mediów dobiegają nas wstrząsające informacje. Największe kraje UE uruchamiają „opcję awaryjną”.

Najnowsze doniesienia medialne są przerażające. 25 lat minęło od podpisania Traktatu o Unii Europejskiej. Teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Europejski rząd centralny w Brukseli jest na skraju upadku.

ZOBACZ TAKŻE: Duda ZDECYDOWAŁ ws. wyjścia Polski z UE! Cały kontynent sparaliżowany

Największe kraje UE uruchamiają „opcję awaryjną”

W ostatnim czasie Unia Europejska wdała się w poważne konflikty z rządami wielu państw. Ich relacje z prezydentem USA Donaldem Trumpem i przywódcą Turcji Recepem Tayyipem Erdoğanem też nie należą do najlepszych. Zdaniem publicystów to właśnie arogancja i szaleńcza polityka ciągną Unię Europejską na dno.

Największe, czołowe państwa UE szykują się do opuszczenia wspólnoty. Włoski rząd poinformował właśnie, że w najbliższym czasie mają zamiar podjąć ku temu kroki. Włosi chcą zmiany waluty.

Kilka miesięcy temu Niemcy zostali przyłapani na sekretnym drukowaniu starych pieniędzy, marek. Europejscy dyplomaci zakładają, że ich działanie jest przygotowywaniem się na załamanie systemu unijnego.

Opuszczenie wspólnoty europejskiej planuje również Francja. Mają zamiar to zrobić, jak tylko odetną się od wspólnej gospodarki.

ZOBACZ TAKŻE: Unia Europejska przygotowuje się na WYJŚCIE Polski ze wspólnoty

Źródło: newsweb.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Plan Petru: Internauci już wiedzą, na czym będzie polegać! [MEMY]

...

Zobacz również