Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
Marcin Owczarek - 17 Grudnia 2018

Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!

Co robi Robert Janowski? Gwiazdor ma zawsze jakiś plan na życie i nie poddaje się. Nie zobaczymy go już w kultowym "Jaka to melodia?", ale to nie znaczy, że nie próbuje zaskakiwać swoich fanów i dalej serwować nam rozrywkę na najwyższym poziomie.

Co robi Robert Janowski? Wielu fanów chce wiedzieć, czym teraz zajmuje się gwiazdor. Ten wie, jak sobie radzić w życiu. To "człowiek orkiestra" i nie ma zamiaru poddawać się po odejściu z TVP. Wiele w życiu już robił i jedno trzeba mu przyznać, talentu mu nie brakuje i jeszcze nie raz zaskoczy nas wszystkich. Wszyscy doskonale znają postać Roberta Janowskiego. Od wielu lat mogliśmy go oglądać w telewizji oraz słuchać w różnych rozgłośniach radiowych. Nie od zawsze był prezenterem, ale od małego zajmował się on muzyką i aktorstwem. Ten fenomenalny człowiek wiele w życiu osiągnął. Między innymi grał w sławnych sztukach teatralnych i zobaczyć go mogliśmy także na Broadwayu. Janowskiego znamy przede wszystkim z pięknego głosu, którym przez lata zachwycał.

Robert Janowski dlaczego nie prowadzi Jaka to melodia?

Wiadomość, że Robert Janowski nie będzie już prowadził "Jaka to melodia?" wprowadziła fanów w osłupienie. Tysiące nie mogły uwierzyć, że taki dzień w ogóle nadejdzie. Program od zawsze kojarzył nam się z jego osobą tak, jak "Jeden z dziesięciu" z Tadeuszem Sznukiem. Bez nich, one po prostu nie istnieją. Na miejsce Janowskiego przyszedł dobrze znany nam piosenkarz Norbert Dudzik, szerzej znany jako Norbi. Nie ma on tak imponującej przeszłości, jak wcześniejszy bohater i program stracił sporo widzów, ale mimo to wciąż utrzymuje się na antenie TVP. Dlaczego Robert Janowski nie prowadzi już programu? Prowadzący zrezygnował po fakcie, kiedy to przedstawiono mu nową formułę, jaka miała zagościć na ekranach. Janowski nie zgadzał się ze zmianami i postanowił zrezygnować po 21 latach pracy: - Dziękuję TVP za 21 lat emisji programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka - zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy - napisał po odejściu Janowski.

Robert Janowski nowy program

Pojawił się cień nadziei dla fanów. Robert Janowski ogłosił, że poprowadzi nowy program i zobaczymy go już na wiosnę. Ma to być zupełnie nowy format w konkurencyjnej do TVP stacji:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
- Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu „Jaka to melodia?” z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach, na 95 procent już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną - powiedział Janowski w rozmowie z Newseria Life>Co robi Robert Janowski? Aktualnie Robert Janowski wciąż zajmuje się mediami i muzyką. Jeszcze do niedawna mogliśmy usłyszeć go w Radio Złote Przeboje z własną audycją. Teraz postanowił zmienić rozgłośnię i usłyszymy go w Radiu Pogoda w programie pt. "Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jerzy Urban: Disco polo wciągnęło go w swoje sidła!
  2. Dom Agnieszki Chylińskiej: To prawdziwy pałac!
  3. Robert Lewandowski: Wykształcenie nie było jego mocną stroną, wtedy to zrobił
  4. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
  5. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News