Co robi Jarosław Kret? Ostatni rok był dla niego tragiczny

Co robi Jarosław Kret? Ostatni rok był dla niego tragiczny Źródło: youtube.com/ESKA

Co robi Jarosław Kret po odejściu z TVP? Prezenter przez lata związany był z jedną stacją, a informacje o pogodzie były z nim wręcz utożsamiane. Próbował swoich sił w innych programach, jednak wszystkie kończyły się fiaskiem.

Co robi Jarosław Kret? Przez lata związany był z telewizją, jednak nie tam stawiał pierwsze kroki. Niewiele osób wie, że po studiach zaczął współtworzyć lokalny miesięcznik warszawski "Joli Bord", dopiero później został reporterem w prywatnej stacji Nowa Telewizja Warszawska.

Kilka lat później dostał angaż w TVP, gdzie prowadził autorskie programy podróżnicze. Na początku lat 2000 związał się z prognozą pogody, jej emisja odbywała się po głównym wydaniu Wiadomości. Pracował tam przez blisko 20 lat, nic więc dziwnego, że był rozpoznawalną postacią telewizyjną. W publicznej telewizji pracował do 2016 roku, potem próbował swoich sił jako prezenter w Nowa TV, jednak współpraca nie trwała zbyt długo.

Jarosław Kret próbował ratować swoją karierę poprzez wystąpienie między innymi w show TVN "Agent - Gwiazdy" i " Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", oba programy nie przyniosły mu jednak wyczekiwanej chwały. Prezenter w końcu zajął się tym, co umie robić najlepiej, czyli przedstawianiem prognozy pogody w Radio Złote Przeboje.

Co robi Jarosław Kret po rozstaniu z Tadlą?

Nieprzychylną prasę i mocno krytykujące go komentarze pojawiły się po udziale w tanecznym show Polsatu. Przypomnijmy tylko, że prezenter rozstał się ze swoją partnerką Beatą Tadlą na wizji programu. Widzowie wzięli kobietę w obronę, ostro krytykując Jarosława Kreta.

Jak sam przyznaje, ostatni rok jego życia był totalną katastrofą: stracił pracę, a do tego o jego rozstaniu z dziennikarką było komentowane przez praktycznie wszystkie tabloidy w kraju. Twierdzi również, że udało mu się przezwyciężyć przeciwności losy i wyjść na prostą.

 - Z gigantycznym bagażem doświadczeń, z gigantycznym bagażem intelektualnym, z całą masą życzliwych ludzi i nowych przyjaciół i muszę sobie z tym poradzić. Jak człowiek odbija się z dna, nie jest łatwo. Ale teraz to jest już tylko jeden kierunek - mówił Jarosław Kret w rozmowie z Vivą.

  1. Magdalena Górska: Aktorka Pierwszej Miłości skrywa wiele tajemnic
  2. Andrzej Grabowski: majątek, aktor, ile ma lat, rodzina, odchudzanie
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu