Szokujące zdjęcie zrobione tuż po katastrofie smoleńskiej. Co tam robi Duda?

Szokujące zdjęcie zrobione tuż po katastrofie smoleńskiej. Co tam robi Duda?

Andrzej Duda od lat pozostawał w bliskim otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego. Tuż po katastrofie smoleńskiej także towarzyszył prezesowi PiS w uroczystościach pogrzebowych brata. Jego zachowanie w tamtym czasie może jednak zaskoczyć.

17 kwietnia 2010 roku na Wawelu odbyło się nabożeństwo żałobne w intencji Lecha Kaczyńskiego. Na miejsce przybyła oczywiście najbliższa rodzina prezydenta - jego brat, córka z mężem oraz ich dzieci.

Zaskakująca fotografia

Do Krakowa przybył także Andrzej Duda, pełniący wtedy funkcję podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Chociaż nie stał w pierwszym rzędzie, łatwo zauważyć w tłumie jego twarz. Internauci są jednak zadziwieni miną polityka. Twierdzą bowiem, że wyglądał na całkowicie znudzonego. Inni złośliwie wytykają mu, iż zachowywał się, jakby ktoś kazał mu się tam pojawić.

Co na to Andrzej Duda?

Duda nie odniósł się do tych osobliwych oskarżeń. Zapewne poparłby on jednak grupę swych zwolenników, którzy stwierdzili, że przyszły prezydent był wtedy po prostu smutny i zagubiony. Andrzej Duda Fot. Screen Onet.plZOBACZ TAKŻE:
  1. To oni obalą rządy PiS-u? Nowa grupa wyjdzie masowo na ulice
  2. Będzie „Hiena roku”?! Żenujące „śledztwo” byłej szefowej Wiadomości TVP
  3. Opublikowano OSTATNIE zdjęcie Kaczyńskiego na pokładzie Tupolewa. Poruszające
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News