Co na to Tede? Jego byłą obraca teraz jeden z najpopularniejszych gwiazdorów

Co na to Tede? Jego byłą obraca teraz jeden z najpopularniejszych gwiazdorów

Tede jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Muzyk właśnie dowiedział się, że jego była spotyka się z czołowym polskim gwiazdorem. Wszyscy się zastanawiają, co o tym wszystkim sądzi raper.

Tede na polskiej scenie muzycznej zadebiutował będąc jeszcze nastolatkiem. Muzyk brał udział w wielu projektach muzycznych, jednak ostatecznie postawił na karierę solową. Warszawski raper dzięki swojej muzyce zgromadził wokół siebie wierną rzeszę fanów, jednak duża część środowiska hip-hopowego odwróciła się od niego po burzliwym konflikcie z Peją. Wiele osób wróżyło mu wtedy koniec kariery, jednak muzyk pozostał przy swoim i bez wątpienia plasuje się teraz w ścisłej czołówce. Jednak nie tylko życie zawodowe muzyka było pełne konfliktów. Jeden z jego związków zakończył się bardzo głośnym rozstaniem. Magda Malicka znana jako Dziun zakończyła swój związek z raperem już wiele lat temu, jednak jego echa słychać w branży do dziś.

Tede jest wściekły? Jego była ma nowego partnera

Okazuje się, że modelka i piosenkarka znana pod pseudonimem Dziun związała się z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Wszystko wyszło na jaw podczas poniedziałkowej premiery filmu "7 uczuć", na którym celebrytka pojawiła się wraz z Tomaszem Karolakiem. Nie da się ukryć, że pojawienie się pary wywołało niemałe poruszenie w polskich mediach i show-biznesie. Wszystko dlatego, że Karolak przez długi czas był kojarzony jako niepoprawny podrywacz i kobieciarz. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ aktor miał w swoim życiu wiele partnerek. Jednak ostatnio Tomasz Karolak stwierdził, że w jego życiu nie ma miejsca na kolejne kobiety. Aktor chciał przede wszystkim skupić się na swoich dzieciach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z tego, co zobaczyliśmy w poniedziałek, wynika, że Dziun musiała naprawdę zawrócić w głowie Tomasza Karolaka. Wiele osób zastanawia się co o tym wszystkim sądzi Tede, który kilka lat temu rozstał się z modelką. Koniec ich związku był bardzo burzliwy i w mediach pełno było doniesień o ich kłótniach, które nie gasły przez bardzo długi czas. Raper nie wypowiedział się na temat najnowszego związku swojej byłej partnerki. Według niektórych to przez to, że i tak miał jej dosyć po ostatnich przejściach. Inni natomiast uważają, że raper nie chce angażować się w tego typu przepychanki i skupia się przede wszystkim na swojej pracy. Ciężko powiedzieć kto ma rację i raczej nie poznamy jej póki Tede nie zabierze głosu w tej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Ewy Drzyzgi. Szczerze wyznała, że bardzo cierpi
  2. Już niedługo słodkie sekrety Anny Muchy ujrzą światło dzienne. Nikt się tego nie spodziewał
  3. Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Nie uwierzycie!
Następny artykuł