Uroczystość Wszystkich Świętych skłoniła Martę Kaczyńską do odwiedzin grobu rodziców na Wawelu. Co zaskakujące, towarzyszył jej tam naprawdę znany, wpływowy polityk. Media natychmiast stwierdziły stanowczo, że wykonane tego dnia zdjęcia bez wątpienia nie ucieszą prezesa partii rządzącej, będącego stryjem córki prezydenckiej pary.

Marta Kaczyńska zdecydowała się wybrać wczoraj do Krakowa, aby w dniu Wszystkich Świętych odwiedzić grobowiec swoich rodziców. Co naprawdę niespodziewane, towarzyszył jej w tym… Andrzej Duda. Internauci od razu zainteresowali się więc reakcją na to spotkanie samego Jarosława Kaczyńskiego.

Co na to prezes PiS?

– W tym okresie szczególnie wspominamy śp. Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego, Pierwszą Damę Marię Kaczyńską, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, 11 pracowników Kancelarii Prezydenta RP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej oraz wszystkie zmarłe osoby, które na przestrzeni lat działały w służbie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – przeczytać możemy na oficjalnej stronie prezydenta RP.

Nikt z jego przedstawicieli nie odniósł się jednak bezpośrednio do spotkania głowy państwa z Martą Kaczyńską. Nie skomentował go wciąż także prezes PiS, będący obecnie dla prezydenckiej córki najbliższą rodziną.

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia


Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również