Co na to ich żony?! Cejrowski i Terlikowski w GEJOWSKIM teledysku

Co na to ich żony?! Cejrowski i Terlikowski w GEJOWSKIM teledysku Źródło: fot. youtube.com

Jedna z najpopularniejszych polskich par homoseksualnych nagrała autorski utwór. Co ciekawe nagrali także teledysk pełen magii Bożego Narodzenia, a w tym szumnie zwanym "gejowskim klipie" wzięli udział polscy dziennikarze.

Jakub i Dawid to para gejów, którzy wspólnie tworzą covery do znanych piosenek i pokazują je światu przez serwis Youtube. Nagrali już utwory z repertuaru m.in. Beaty Kozidrak czy Roxette. Teraz postanowili stworzyć coś autorskiego.

Pokochaj nas w święta

Tak właśnie brzmi tytuł nowej piosenki. Mężczyźni stworzyli do niej także pełen magii teledysk, który idealnie wpisuje się w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Nie brak w nim szczęścia, miłości i... namiętnych pocałunków! "Pokochaj nas w święta" może okazać się odrobinę kontrowersyjny przez kilka scen, które mocno przykuwają uwagę widza. Ale czy to źle? Może klip nagrany przez gejów zostanie okrzyknięty nowym świątecznym hitem?

Kilkumiesięczne przygotowania

Autorzy piosenki mówią, że przygotowywali się do jej nagrania od kilku miesięcy. - Sami napisaliśmy do niego tekst i uznaliśmy, że albo zrobimy go dobrze, albo wcale – opowiada Jakub Kwieciński. Produkcją zajął się Patryk Tylza, producent znany ze współpracy m.in. z Sound’N’Grace i Dawidem Kwiatkowskim. Był to dla niego ciekawy projekt, który z chęcią i wielkim entuzjazmem realizował. Inną kwestią było nagranie audio. Mężczyźni twierdzą, że przez trzy miesiące ciężko ćwiczyli, aby odpowiednio się przygotować. - Już po pierwszym demo wiedzieliśmy, że to był strzał w dziesiątkę (...) przez trzy miesiące mieliśmy treningi naszych głosów i ćwiczyliśmy wszędzie, gdzie tylko się dało. Nie będziemy nikogo przekonywać, że nagle staliśmy się rasowymi wokalistami, ale myślę, że jak na pierwszy raz, to nie ma wstydu – komentuje Dawid. ZOBACZ TAKŻE: Słynni polscy bracia są… gejami. Nadzieje fanek przepadły

Była Pawłowicz, Terlikowski i Cejrowski

Według pary najważniejsze miało być w teledysku samo przesłanie, które mówi o miłości i o tym, że pary homoseksualne są również częścią społeczeństwa polskiego i chcieliby być traktowani na równi ze wszystkimi. ZOBACZ TAKŻE: Rządzi wielkim polskim miastem. Przyznał, że jest gejem - Chcemy trochę wykorzystać klimat świąt, aby w ten okres wzajemnej życzliwości, pozyskać trochę tego dobra dla naszych spraw i pokazać, że istniejemy tuż obok i że jesteśmy częścią tego społeczeństwa. Kolorytu całości dodaje fakt, że w piosence pojawiają się także wypowiedzi m.in. Krystyny Pawłowicz, Tomasza Terlikowskiego oraz Wojciech Cejrowskiego. https://www.youtube.com/watch?time_continue=125&v=b7fpUj9zxfs Źródło: kozaczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News