Co na to Anna Mucha?! Wojewódzki ujawnia ich stare zdjęcie

Co na to Anna Mucha?! Wojewódzki ujawnia ich stare zdjęcie Źródło: Fot. YouTube / WP

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Nic więc dziwnego, że wszelkie plotki na jej temat rozpowszechniają się w mgnieniu oka. Dziś na swoim Instagramie zdjęcie z Anną Muchą zamieścił Kuba Wojewódzki. Czyżby dziennikarz zatęsknił za piękną aktorką?

Anna Mucha wraz z Kubą Wojewódzkim wiele lat temu tworzyli zgraną, medialną parę. W tym, że czasem powracają wspomnienia nie ma nic zaskakującego ani dziwnego. Jednak co ma na celu umieszczanie wspólnych zdjęć z przeszłości w Internecie?

Anna Mucha i jej nowe życie

Piękna aktorka etap związku z dziennikarzem zamknęła za sobą już bardzo dawno temu. Media przestały poruszać tę kwestię, ponieważ Anna Mucha już od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci - Teodora, Stefanii i Marcela. Nie było więc żadnych powodów, aby babrać się w sprawach z przeszłości. Ważniejsze było to, co tu i teraz - jej kariera i przystojny mąż, Marcel Sora. Kuba Wojewódzki nadszarpnął ten spokój, dodając niespodziewanie wspólne zdjęcie z czasów, kiedy celebryci byli ze sobą w związku. Fotografię opatrzył następującym podpisem: - Takie zdjęcie znalazłem dziś ... we were young and wild and free... Co na celu mógł mieć król TVN-u? Co kierowało nim, gdy dodawał na Instagrama tak intymne zdjęcie?

Ciepłe słowa

Pod zdjęciem dodanym na Instagramie przez Kubę Wojewódzkiego można znaleźć same pozytywne komentarze. Fani tęsknią za połączeniem tej dwójki i z rozczuleniem wspominają czasy, kiedy celebryci pojawiali się razem na ściankach i imprezach. - Chyba najbardziej do Pana pasowała- inteligencja, poczucie humoru i ten naturalny, młodzieńczy look - napisał jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie zabrakło również osobistych pytań: - Ale Cię na wspomnienia wzięło. Tęsknisz za tamtą chwilą? - napisał inny komentujący. Wielu z fanów przyznaje również, że nie spodziewało się po Kubie Wojewódzkim takiego sentymentalizmu. Jak myślicie, czy publikowanie zdjęcia z przeszłości ma jakieś drugie, ukryte dno? Co na to jego żona? Anna Mucha Fot. Instagram Kuby Wojewódzkiego  1. „Niech jej ktoś pomoże”! Fani gwiazdy Polsatu są przerażeni jej wyglądem
  2. Kler gdzie obejrzeć za darmo w sieci? Które kina wyświetlają Kler?
  3. Nowe zasady w McDonalds. Nawet 95 złotych za parkowanie pod ich restauracjami
Następny artykuł