Co na to Anna Mucha?! Wojewódzki ujawnia ich stare zdjęcie

Co na to Anna Mucha?! Wojewódzki ujawnia ich stare zdjęcie Źródło: Fot. YouTube / WP

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Nic więc dziwnego, że wszelkie plotki na jej temat rozpowszechniają się w mgnieniu oka. Dziś na swoim Instagramie zdjęcie z Anną Muchą zamieścił Kuba Wojewódzki. Czyżby dziennikarz zatęsknił za piękną aktorką?

Anna Mucha wraz z Kubą Wojewódzkim wiele lat temu tworzyli zgraną, medialną parę. W tym, że czasem powracają wspomnienia nie ma nic zaskakującego ani dziwnego. Jednak co ma na celu umieszczanie wspólnych zdjęć z przeszłości w Internecie?

Anna Mucha i jej nowe życie

Piękna aktorka etap związku z dziennikarzem zamknęła za sobą już bardzo dawno temu. Media przestały poruszać tę kwestię, ponieważ Anna Mucha już od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci - Teodora, Stefanii i Marcela. Nie było więc żadnych powodów, aby babrać się w sprawach z przeszłości. Ważniejsze było to, co tu i teraz - jej kariera i przystojny mąż, Marcel Sora. Kuba Wojewódzki nadszarpnął ten spokój, dodając niespodziewanie wspólne zdjęcie z czasów, kiedy celebryci byli ze sobą w związku. Fotografię opatrzył następującym podpisem: - Takie zdjęcie znalazłem dziś ... we were young and wild and free... Co na celu mógł mieć król TVN-u? Co kierowało nim, gdy dodawał na Instagrama tak intymne zdjęcie?

Ciepłe słowa

Pod zdjęciem dodanym na Instagramie przez Kubę Wojewódzkiego można znaleźć same pozytywne komentarze. Fani tęsknią za połączeniem tej dwójki i z rozczuleniem wspominają czasy, kiedy celebryci pojawiali się razem na ściankach i imprezach. - Chyba najbardziej do Pana pasowała- inteligencja, poczucie humoru i ten naturalny, młodzieńczy look - napisał jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie zabrakło również osobistych pytań: - Ale Cię na wspomnienia wzięło. Tęsknisz za tamtą chwilą? - napisał inny komentujący. Wielu z fanów przyznaje również, że nie spodziewało się po Kubie Wojewódzkim takiego sentymentalizmu. Jak myślicie, czy publikowanie zdjęcia z przeszłości ma jakieś drugie, ukryte dno? Co na to jego żona? Anna Mucha Fot. Instagram Kuby WojewódzkiegoZOBACZ TAKŻE:
  1. „Niech jej ktoś pomoże”! Fani gwiazdy Polsatu są przerażeni jej wyglądem
  2. Kler gdzie obejrzeć za darmo w sieci? Które kina wyświetlają Kler?
  3. Nowe zasady w McDonalds. Nawet 95 złotych za parkowanie pod ich restauracjami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News