Co na licytacje oddali Stonoga, Duda, Lewandowski i Olejnik? Wybraliśmy najciekawsze aukcje WOŚP

Co na licytacje oddali Stonoga, Duda, Lewandowski i Olejnik? Wybraliśmy najciekawsze aukcje WOŚP Źródło: fot. wikimedia commons Lukas Plewnia/

Zbliża się kolejny, już 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, celebryci, politycy i dziennikarze wspierają inicjatywę przeznaczając na aukcje charytatywne wszytko, co tylko przyjdzie im do głowy.

Do wygrania są kolacje ze znanymi osobami, unikatowe przedmioty i niepowtarzalne trofea. Fanów polskiego kina z pewnością zainteresuje oryginalny, 20 letni scenariusz legendarnego filmu "Kiler". Dla tych, którzy od filmów wolą sport przygotowano rakietę Agnieszki Radwańskiej z autografem, podpisaną przez zawodników koszulkę FC Barcelony czy zdobyty przez polską reprezentację złoty medal Mistrzostw Europy w siatkówce. Wylicytować można nawet kolację z Robertem Lewandowskim. Akcję wspierają również politycy, także ci związani z Prawem i Sprawiedliwością. Na allegro można zagwarantować sobie dzień z Donaldem Tuskiem, spinki prezydenta Andrzeja Dudy, spacer z ministrem zdrowia Konstantym Radziwiłem, lot z Robertem Biedroniem oraz słynne zdjęcie pierwszej damy - Agaty Kornhauser-Dudy. Monika Olejnik podarowała WOŚP swój kontrowersyjny kapelusz, który w 2015 roku założyła na bal dziennikarzy. Najbardziej nietypowy jest chyba prezent Zbigniewa Stonogi. Na jego aukcji można wylicytować dysk, na którym Kurski dostał akta afery podsłuchowej. Wraz z nośnikiem kupujący zyska również prawo do przeprowadzenia wywiadu ze Stonogą na temat ww. afery. Uwagę miłośników mody z pewnością zwróci możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Anją Rubik wraz z wejściówką na paryski pokaz YSL. Najwyższą cenę do tej pory osiągnął jedyny taki na świecie, wykonany przez firmę Paul Jr. Designs American Chopper. Pojazd został stworzony specjalnie na zlecenie WOŚP. Cena choppera to obecnie ponad 100 tysięcy złotych jednak można być pewnym, że jeszcze urośnie. Więcej aukcji znajduje się pod TYM adresem.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News