Polski aktor znaleziony na ulicy, wił się jak po narkotykach. "Wyglądasz jak c**l w d**ę r****ny"

Polski aktor znaleziony na ulicy, wił się jak po narkotykach. "Wyglądasz jak c**l w d**ę r****ny" Źródło:

Nie od dziś wiadomo, że wielu polskich celebrytów niekoniecznie powinno stać się wzorem dla młodzieży. Polski show-biznes obfituje w mało popularnych aktorów, piosenkarki bez talentu czy ludzi, którzy są znani... w zasadzie to nikt nie wie dlaczego. Trudno ukrywać, że często jest to środowisko po prostu patologiczne. Taka też była sytuacja z aktorem serialu "Lombard". 

W ciepły sierpniowy wieczór, przechadzający się słabo oświetlonymi uliczkami mężczyźni nagle dostrzegli, że coś wije się po chodniku. Kiedy podeszli bliżej, okazało się, że to znany z serialu "Lombard" gwiazdor Adek. Wyciągnęli więc telefon i zaczęli go nagrywać.

Internauci: Aktor serialu "Lombard" przesadził z narkotykami?

Film, który trafił do sieci, naprawdę szokuje. Gwiazdor wije się po ziemi, mamrocze pod nosem i wymachuje rękami na wszystkie strony. Nic dziwnego, że internauci natychmiast zaczęli sugerować, że mężczyzna jest pod wpływem nie tyle alkoholu, co mocniejszych narkotyków lub dopalaczy. Stan w jakim znajdował się Adek był po prostu żałosny. Jednak jeszcze bardziej żałosne było zachowanie mężczyzn, którzy znaleźli aktora. Zamiast mu pomóc, zaczęli go obrażać i sugerować gwałt. - Kurwa, wyglądasz jak taki cwel w dupę wyruchany przez pięciu murzynów - szydzili. Na te słowa Adek próbował zerwać się z ziemi, jednak próby podniesienia się o własnych siłach spełzły na niczym.

Lombard. Życie pod zastaw

Serial Lombard jest emitowany na TV Puls, gdzie cieszy się całkiem niezłą popularnością. - Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Bohaterami serialu są: właściciel Kazimierz Barski, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. Każdy odcinek to nowa, ciekawa historia. Serial z dużą dawką humoru, ale także okazji do wzruszeń i refleksji - czytamy na stronie producenta.Najlepsze newsy dnia:

  1. Eskorta Dudy taranowała wszystko na swojej drodze. Pędzili jak szaleni
  2. Skandal w TVP. Decyzja Kurskiego rozwścieczy widzów
  3. Awantura! Gersdorf ma zostać WYNIESIONA SIŁĄ z budynku Sądu Najwyższego
  4. Zastanawiasz się dlaczego koty kochają kartony i pudła? Odpowiadamy
Następny artykuł