Co on miał w butelce?! Tabloidy oszalały po występie Michała Szpaka w DDTVN
Bartłomiej Chudy - 10 Grudnia 2018

Co on miał w butelce?! Tabloidy oszalały po występie Michała Szpaka w DDTVN

Michał Szpak pozostaje jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów. Gwiazda co chwila pojawia się w mediach, które utrwalają jego artystyczny wizerunek, podkręcony przez wyjątkowość ubioru. Tym razem uwaga tabloidów skupiła się jednak na czymś innym.

Michał Szpak ma zapewne jedną z większych garderób w polskim show-biznesie. A na pewno najbardziej ekstrawagancką. Jeśli do tego dołożymy wyraziste stylizacje Michała to mamy przed sobą artystę, którego mogą nam pozazdrościć wszędzie!

Michał Szpak z tajemniczym wspomagaczem. Co miał w butelce?

Jak to w przypadku gwiazd bywa, podlegają oni wnikliwej analizie. Fotoreporterom nie może umknąć taki szczegół jak wejście gwiazdy do samochodu, czy stacji telewizyjnej. Przy takich okazjach paparazzi często natrafiają na atrybuty gwiazd, których nikt się wcześniej nie spodziewał. Tak też było tym razem. Obiektywy paparazzi skupiły się na Michale Szpaku podążającym do studia programu Dzień Dobry TVN. Długi, niebieski płaszcz, apaszka, czarne świecące spodnie - rzeklibyśmy cały Michał Szpak. Uwagę tabloidów przykuł jednak inny atrybut. Artysta szedł do studia TVN mając w jednej ręce pudełko z płytą. W drugiej trzymał zaś małą butelkę z etykietą "Cisowianka", w której znajdował się żółtawy płyn. Co to było i jaki miało wpływ na dyspozycję artysty - owiane jest tajemnicą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Tajemnica żółtego płynu

Nie zmienia to faktu, że kolorowy napój w butelce Szpaka zrodził podejrzenia portalu Jastrzapost.com. Dyżurni podglądacze gwiazd domniemają dziś nad zawartością żółtawego napoju w butelce gwiazdora. W kontekście bardzo napiętego grafiku gwiazdora portal "strzela", że Szpak miał w butelce rozpuszczony izotonik lub witaminy. Z podobnie rozcieńczonych roztworów sportowcy przygotowują sobie napoje. Dzięki takim energetykom organizm jest w stanie dłużej funkcjonować na wysokich obrotach. Zwłaszcza w kontekście późnej jesieni i zimy. Wydawałoby się prosta nic nie znacząca ciekawostka ożywiła dziś świat mediów kolorowych. Butelka z przelanym napojem świadczy o tym, że Michał Szpak dba o siebie, a użyty wcześniej plastik potrafi wykorzystywać na nowo. Wokaliście życzymy jak najlepszej formy oraz świątecznego uderzenia w rockowym stylu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  2. Siostra Michała Szpaka na ustach wszystkich! Tego nie wiedział o niej prawie nikt
  3. Michał Szpak tym posunięciem rozwścieczył wielu Polaków. Oburzenie w sieci
  4. Introwertyk w związku. Jaki jest naprawdę?
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News