Co Magda Gessler robi z włosami? Poznaliśmy jej sekret

Co Magda Gessler robi z włosami? Poznaliśmy jej sekret Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Co Magda Gessler robi z włosami - to pytanie dręczące wierne fanki "Kuchennych Rewolucji" czy "MasterChefa". Bujne blond loki bez wątpienia robią wrażenie na każdym, kto widzi gwiazdę TVN. W końcu wiadomo, jak restauratorka dba o swoją fryzurę!

Co Magda Gessler robi z włosami? Odpowiedź może być zaskakująca dla większości widzów TVN. Celebrytka bardzo rzadko pokazuje się bez idealnie ułożonych włosów. Nic dziwnego, bowiem tak obfite loki nie zdarzają się często, a gwiazda chce na każdym kroku podkreślać ten aspekt swojej urody. Już wiadomo, jak osiągnęła tak spektakularny efekt.

Fanki wciąż chcą wiedzieć, co Magda Gessler robi z włosami

Magda Gessler w każdym programie zachwyca swoją pozornie niesforną fryzurą i perfekcyjnym makijażem. O ile ten drugi element łatwo jest podpatrzeć, a później skopiować, to z włosami jest już gorzej. Przepis na bujne loki do tej pory była tajemnicą restauratorki, jednak teraz prawda wyszła na jaw. Już wiadomo, co gwiazda TVN robi, by zachwycać swoim uczesaniem. 

Każdy, kto bacznie obserwuje media społecznościowe prowadzącej "Kuchenne rewolucje" wie, że na co dzień Magda Gessler ma zdecydowanie mniej imponujące włosy. Gwiazda nie stroni od dodawania fotografii w zupełnie naturalnym wydaniu, a na nich wyraźnie widać, że loków jest zdecydowanie mniej, a w zasadzie zastępują je delikatne fale. Objętość także wydaje się o wiele mniejsza, niż podczas kręcenia programów z jej udziałem. Nie ulega wątpliwościom, że za fantastycznym wyglądem przed kamerami kryje się jakiś sekret.

Wiele osób uważa, że Magda Gessler stosuje dopinki. Jedna z bliskich jej osób miała zdradzić, że gwiazda zamawia specjalne pasemka prawdziwych włosów prosto z Azji. Ponoć ich cena to około 500 złotych za sztukę. Sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła tych pogłosek, zdradziła jednak inną tajemnicę swojego wyglądu.

Gwiazda sama zdradziła swój największy sekret

Jakiś czas temu w sieci zawrzało, gdy internauci masowo zaczęli oskarżać swoją idolkę o korzystanie z usług chirurgów plastycznych i poprawianie urody skalpelem. Celebrytka w końcu zdenerwowała się na nieprawdziwe oskarżenia i wytłumaczyła, co stoi za jej doskonałym wyglądem. Przyznała, że młodsza cera i bujne loki to efekt pracy jej zaufanych stylistek, które poświęcają nawet kilka godzin, by doprowadzić ją do stanu znanego z ekranów telewizorów.

Wygląda na to, że bujne loki to efekt w głównej mierze pracy utalentowanych fryzjerek, które na bieżąco dbają, by włosy miały odpowiednią objętość, a loki mocny skręt. Fanki z pewnością nie będą zachwycone takim wytłumaczeniem. Na pewno będzie im ciężko powtórzyć efekt, jaki osiąga Magda Gessler domowymi sposobami. Najlepszą radą zdaje się udanie do specjalisty, który wyczaruje podobna fryzurę chociaż na jeden dzień. 

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu