Oglądaliście "Co ludzie powiedzą"? Niesamowite, jak Hiacynta wyglądała w młodości, mamy zdjęcie

Oglądaliście "Co ludzie powiedzą"? Niesamowite, jak Hiacynta wyglądała w młodości, mamy zdjęcie Źródło: Rex Features/East News

"Co ludzie powiedzą" przed laty było jednym z najchętniej oglądanych seriali, jakie pojawiły się w telewizji. Wielu z nas zapamiętało niezapomnianą postać Hiacynty, która bawiła widzów do łez. W sieci można znaleźć zdjęcia, na których widać, jak prezentowała się w młodości. Niesamowite, jak wyglądała.

"Co ludzie powiedzą" to brytyjski serial komediowy, który dzięki postaci Hiacynty Bucket zapadł w pamięci widzów. Chociaż od premiery ostatniego odcinka minęło już wiele lat, do dzisiaj serial przyciąga wielką widownię, co sprawia, że perypetie Hiacynty bawią do dzisiaj. 

Serial "Co ludzie powiedzą" i niezapomniana postać Hiacynty

"Co ludzie powiedzą" skupiał się na postaci Hiacynty Bucket, która za wszelką cenę chciała udowodnić wszystkim, że jest zamożniejsza, niż było w rzeczywistości. Jej głównym zadaniem było wyjście na osobę, która należy do wyższej klasy społecznej. Komedia polegała na tym, że Hiacyncie absolutnie to nie wychodziło. 

Hiacynta unikała skandali, skupiała się na savoir-vivre i dążyła do perfekcji we wszystkim. Bohaterowie, którzy towarzyszyli jej w serialu, byli świadkami tego, jak nieudolnie wychodziły Hiacyncie wszelkie starania. "Co ludzie powiedzą" można było oglądać w polskiej telewizji na kilku kanałach między innymi na TVP2 czy Comedy Central Family. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hiacynta z "Co ludzie powiedzą" w młodości

W postać Hiacynty w serialu "Co ludzie powiedzą" wcielała się Katherine Patricia Routledge, brytyjska aktorka, która swoją światową sławę zawdzięcza serialowi. Aktorka debiutowała na Broadwayu w 1966 roku. Wcieliła się także w postać pani detektyw w popularnym serialu "Śledztwa Hetty Wainthropp".

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

A jak Hiacynta z "Co ludzie powiedzą" wyglądała w młodości? Wiele osób zwraca uwagę, że na zdjęciach z młodości, można w niej zobaczyć sympatyczną Hiacyntą. Internauci określili ją jako niesamowitą piękność. Jej zdjęcia z młodości można obejrzeć poniżej, a pochodzą z monologu Patrici Routledge "A woman of no importance" z 1982 roku, który można obejrzeć na platformie Youtube na kanale Bada Jozsef.

uploaded

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News