Co ludzie powiedzą - Hiacynta
Rex Features/East News
Aneta Wasilewska - 18 Czerwca 2020

Oglądaliście "Co ludzie powiedzą"? Niesamowite, jak Hiacynta wyglądała w młodości, mamy zdjęcie

"Co ludzie powiedzą" przed laty było jednym z najchętniej oglądanych seriali, jakie pojawiły się w telewizji. Wielu z nas zapamiętało niezapomnianą postać Hiacynty, która bawiła widzów do łez. W sieci można znaleźć zdjęcia, na których widać, jak prezentowała się w młodości. Niesamowite, jak wyglądała.

"Co ludzie powiedzą" to brytyjski serial komediowy, który dzięki postaci Hiacynty Bucket zapadł w pamięci widzów. Chociaż od premiery ostatniego odcinka minęło już wiele lat, do dzisiaj serial przyciąga wielką widownię, co sprawia, że perypetie Hiacynty bawią do dzisiaj.

Nie żyje muzykMedia podały smutne wiadomości, świat pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany muzykCzytaj dalej

Serial "Co ludzie powiedzą" i niezapomniana postać Hiacynty

"Co ludzie powiedzą" skupiał się na postaci Hiacynty Bucket, która za wszelką cenę chciała udowodnić wszystkim, że jest zamożniejsza, niż było w rzeczywistości. Jej głównym zadaniem było wyjście na osobę, która należy do wyższej klasy społecznej. Komedia polegała na tym, że Hiacyncie absolutnie to nie wychodziło.

Hiacynta unikała skandali, skupiała się na savoir-vivre i dążyła do perfekcji we wszystkim. Bohaterowie, którzy towarzyszyli jej w serialu, byli świadkami tego, jak nieudolnie wychodziły Hiacyncie wszelkie starania. "Co ludzie powiedzą" można było oglądać w polskiej telewizji na kilku kanałach między innymi na TVP2 czy Comedy Central Family.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub - siostra panny młodejNagle siostra panny młodej podeszła do ołtarza. Nie mieści się w głowie, co pan młody zrobił na oczach wszystkich gościCzytaj dalej

Hiacynta z "Co ludzie powiedzą" w młodości

W postać Hiacynty w serialu "Co ludzie powiedzą" wcielała się Katherine Patricia Routledge, brytyjska aktorka, która swoją światową sławę zawdzięcza serialowi. Aktorka debiutowała na Broadwayu w 1966 roku. Wcieliła się także w postać pani detektyw w popularnym serialu "Śledztwa Hetty Wainthropp".

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

A jak Hiacynta z "Co ludzie powiedzą" wyglądała w młodości? Wiele osób zwraca uwagę, że na zdjęciach z młodości, można w niej zobaczyć sympatyczną Hiacyntą. Internauci określili ją jako niesamowitą piękność. Jej zdjęcia z młodości można obejrzeć poniżej, a pochodzą z monologu Patrici Routledge "A woman of no importance" z 1982 roku, który można obejrzeć na platformie Youtube na kanale Bada Jozsef.

uploaded

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Bunkier satanistów na śląskuWeszli do bunkra, gdzie 20 lat temu spotykali się sataniści. W środku zobaczyli rzeczy, które woleliby zapomniećCzytaj dalej

źródło: Youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News