Co jest z Kaczyńskim? Wyciekła informacja o jego lekach

Co jest z Kaczyńskim? Wyciekła informacja o jego lekach

O tym, że Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, zapewne wiele osób zdążyło już zapomnieć. Nie zmienia to faktu, że niepokojąco długa hospitalizacja prezesa PiS wciąż żywo interesuje dziennikarzy i przeciwników partii. Dziś pojawiał się informacja dotycząca farmakologicznego leczenia byłego premiera.

Na początku miesiąca najważniejszy dziś polski polityk trafił do Wojskowego Instytut Medycznego w Warszawie, gdzie specjaliści mieli zająć się jego kontuzjowanym kolanem. Wówczas nastąpił prawdziwy wysyp plotek i domysłów dotyczących powodów hospitalizacji. Od samego początku wiadomo było, iż chodzi o zwyrodniały staw, lecz czas leczenia przedłużał się, co budziło tylko kolejne podejrzenia. W końcu ogłoszono, iż powodem opóźnienia jest stan zapalny w kolanie, który przed wszelkimi zabiegami należało zlikwidować, gdyż jego rozwój groził nawet amputacją chorej kończyny. Podejrzenia napędzała partyjna polityka dawkowania informacji o stanie zdrowia głowy "dobrej zmiany" i niechęć polityków do podejmowania tego tematu. Cenzurę tę jednak zniesiono, a kolejne fakty płynące ze szpitala przy Szaserów, trafiają do mediów.

Jarosław Kaczyński przyjmuje silne leki i nie opuści szpitala w najbliższym czasie

Po tym, jak Joachim Brudziński przerwał partyjne milczenie i jasno stwierdził, iż już niedługo Jarosław Kaczyński powróci do polityki i ze stanowiska prezes PiS nie odsunie go nikt, parlamentarzyści obozu władzy coraz śmielej i obszerniej komentują całą sprawę. Dziś wiemy już, iż prezes Prawa i Sprawiedliwości jest po zabiegu i przyjmuje silne leki, które mają pomóc mu w powrocie do zdrowia. Wiadomo już także, kiedy polityk w pełni powróci do pracy. - W kontuzji, urazie Jarosława Kaczyńskiego nie ma naprawdę żadnej tajemnicy. [...] Miał zabieg, po tym zabiegu musi mieć trochę czasu, żeby dojść do siebie. Ma podawane leki, jest leczony. W ciągu kilkunastu dni opuści szpital - powiedział Monice Olejnik Adam Bielan. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hartwich się nie poddaje. „Protest wciąż trwa!”
  2. Burza w PiS! „Kandydat na prezydenta promował satanizm”
  3. Afera na festiwalu w Sopocie! Kryszak na żywo zaatakował PiS
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News