Wyciekło, co Kaczyński robi w szpitalu, z dala od mediów. Właśnie ważą się losy Polski

Wyciekło, co Kaczyński robi w szpitalu, z dala od mediów. Właśnie ważą się losy Polski Źródło: fot. youtube.com/ @pudelek

Jarosław Kaczyński od jakiegoś czasu nie czuje się najlepiej i ciągle jest pod opieką lekarzy, którzy starają się o niego zadbać. My jednak wiemy, co prezes PiS robi podczas swojego pobytu w szpitalu. Choć trudno w to uwierzyć, z dala od mediów ważą się losy Polski.

Prof. Zdzisław Krasnodębski w rozmowie z radiem RMF FM zwrócił uwagę na jedną istotną rzecz, o której zapominamy. Chociaż Jarosław Kaczyński jest chory i teoretycznie niedysponowany, wcale nie oznacza to, że stracił kontrolę nad sytuacją polityczną w kraju. Przeciwnie! Z dala od mediów ma spokój i może zrobić jeszcze więcej niż normalnie.

Wiemy, co Jarosław Kaczyński robi w szpitalu

Profesorowi Kransodębskiemu, wieloletniemu współpracownikowi Jarosława Kaczyńskiego, "wymsknęło się" w wywiadzie, że z dala od mediów, z pozycji szpitalnego łóżka prezes PiS rządzi krajem. - Można rządzić także ze szpitala. Drobna kontuzja kolana nie ubezwłasnowolnia szefa... - mówił prof. Krasnodębski na antenie radia. Profesor zwrócił jeszcze uwagę na fakt, że oczywiście taki stan rzeczy utrudnia Kaczyńskiemu kontakt z wyborcami, ale to, że jest w szpitalu absolutnie nie przekłada się na to, że Jarosław Kaczyński odchodzi w cień. Myśląc logicznie, często to właśnie z dala od mediów i telewizyjnego szumu, zapadają najważniejsze decyzje. Podczas gdy nikt nie obserwuje prezesa PiS mogą się właśnie ważyć losy całej Polski. Kaczyński znany jest z tego, że nie lubi tracić czasu, dlatego pozostaje czekać na to, co z tej sytuacji wyniknie.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Pazura o swoim dramacie
  2. Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy
  3. Ewa Minge obcięła włosy! Nigdy nie miała takiej fryzury
Źródło: rmf24.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu